Sarkık kol için 3 dakikalık egzersizle kurtulma yöntemleri

Günde sadece üç dakika ile kollarınızdaki yağlardan kurtulun! Birçok kadın “yarasa kanatları” adıyla anılan sorununa aşinadır. Üst kollarınızın alt kısmı gevşek bir cilde sahipse ve sarkıyorsa sizin de yarasa kanatlarınız var demektir. Giderek sarkmaya başlar ve kurtulmak daha zorlaşır. Ama artık değil! Bu üç dakikalık egzersizi düzenli olarak yapın, sonuç sizi şaşırtacak!

Sarkık kol için 3 dakikalık egzersizle kurtulma yöntemleri

Sarkık kollarınız mı var? Bu 3 dakikalık egzersiz sarkıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olabilir

Yarasa kanatları

Hemen hemen herkes yıllar geçtikçe üst kolların altında oluşan aşırı yağlanma ve cilt sarkmalarını bilir. Bu kıvrımlara genellikle “yarasa kanatları” denir. Birçok insan bu yarasa kanatlarının neden ortaya çıktığını merak ediyor. Nispeten zayıf olan insanlar bile bu sarkık kollara sahip olabiliyor. Sizin de yarasa kanatlarınız varsa, muhtemelen her türlü egzersizi denemiş ancak başarılı olamamışsınızdır. El sallarken kollarınız sallanıyor mu? O zaman bu egzersizleri bir deneyin! Tam olarak bu sorun için tasarlandılar ve sadece üç dakika sürüyor. Bunları her gün yapın ve harika sonuçlar elde edin!

Günde üç dakika

Bu egzersizleri her iki elinizle birer su şişesi tutarak biraz daha zorlaştırabilirsiniz. Tabii ki, yarasa kanatlarına karşı sihirli bir içecek yok, ancak bu hızlı ve etkili egzersizler işe yarayacak. Sadece günde üç dakikaya ihtiyacınız var. Ve henüz en iyi kısımdan bahsetmedik bile: Egzersizleri oturarak dahi yapabilirsiniz. Yani, artık mazeretiniz kalmadı! Size biraz motivasyon ve biraz da şans diliyoruz!

Sabahları

Bu egzersizleri her gün yapmaya devam edebilmek için sabah kalktığınız anda yapmanızı öneririz. Egzersizleri sabah rutininize dâhil ederek çalışmak en kolayı olacaktır. Uyanın, banyoya gidin, bir bardak su için ve egzersizleri yapın. Tek ihtiyacınız olan biraz motivasyon!

Egzersiz videosunu buradan izleye bilirsiniz:

Kaynak: https://www.readbakery.com/

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 02:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.