Piyano ve Yoga Eğitmeni Natavan Aleskerova, yalan konuşarak emeğimizi çaldı, paramızı ödemedi

Natavan Aleskerova hakkında Google arama moturunda aleyhinde bir çok yazı ve fotoğraflar vardı. Natavan Aleskerova mahkeme kararı ile aleyhindeki yazı ve fotoğrafları kaldırtmak istedi ama fotoğraflar kaldırılamadı. Natavan Aleskerova, bu yazı ve fotoğrafların kaldırılması için bize başvurdu. 3 ay süren çalışmanın ardından Natavan Alaskerova aleyhinde olan yazı ve fotoğrafları kaldırttık. Ödemeyi istediğimizde, Natavan Aleskerova, 'O fotoğrafları ben kaldırttım' diyerek emeğimizin karşılığı olan parayı bize ödemedi. Natavan Aleskerova'yı kamuoyu önünde kınıyoruz.

Piyano ve Yoga Eğitmeni Natavan Aleskerova, yalan konuşarak emeğimizi çaldı, paramızı ödemedi

Natavan Aleskerova, bize başvuru yaparak aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların kaldırılması talebinde bulundu. Yapılacak işler ve fiyat için sözlü olarak anlaşma sağladık ve çalışmalara başladık. 

Yaklaşık 3 ay süren çalışmaların ardından Natavan Aleskerova aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların Google arama motorundan kaldırdık. Natavan Aleskerova isminin iyi projelerde ön plana çıkması için PR çalışması yaptık.

3 ay süren çalışmamız sona erdiğini ve aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların kaldırıldığını, ödemeyi tarafımıza yapması gerektiğini söyledim.

Fakat Natavan Aleskerova, Google'den fotoğrafları kendisini kaldırdığını söyleyerek ödeme yapmayacağını belirtti.

3 ay süren emeklerimizin karşılığını ödemeyen Natavan Aleskerova, şirketimizi zarara uğratmıştır.

İddiasına göre fotoğrafları kendi kaldırttığını söyleyen Natavan Aleskarova, bu zamana kadar neden o fotoğrafları kaldırtamamıştır?

Natavan Aleskerova aleyhinde açılan sosyal medya hesapları neden bu zamana kadar kaldırtamamıştır?

Yalanlar uydurarak 3 aylık emeğimizin hakkını ödemeyen Natavan Alaskerova'yı kamuoyu önünde kınıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER