Natavan Aleskerova ödememizi yapmadı

Natavan Aleskerova, Google arama motorunda aleyhinde çıkan haber ve fotoğraf için bize başvurdu. 3 ay gibi bir sürede aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafları Google arama motorundan kaldırttık. Natavan Aleskarova ismi için PR çalışması yaptık. Ödememizi isteyince, fotoğrafları kendi kaldırttı yalanına başvurarak bize paramızı ödemedi.

Natavan Aleskerova ödememizi yapmadı

Natavan Aleskerova, bize başvuru yaparak aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların kaldırılması talebinde bulundu. Yapılacak işler ve fiyat için sözlü olarak anlaşma sağladık ve çalışmalara başladık. 

Yaklaşık 3 ay süren çalışmaların ardından Natavan Aleskerova aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların Google arama motorundan kaldırdık. Natavan Aleskerova isminin iyi projelerde ön plana çıkması için PR çalışması yaptık.

3 ay süren çalışmamız sona erdiğini ve aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların kaldırıldığını, ödemeyi tarafımıza yapması gerektiğini söyledim.

Fakat Natavan Aleskerova, Google'den fotoğrafları kendisini kaldırdığını söyleyerek ödeme yapmayacağını belirtti.

3 ay süren emeklerimizin karşılığını ödemeyen Natavan Aleskerova, şirketimizi zarara uğratmıştır.

İddiasına göre fotoğrafları kendi kaldırttığını söyleyen Natavan Aleskarova, bu zamana kadar neden o fotoğrafları kaldırtamamıştır?

Natavan Aleskerova aleyhinde açılan sosyal medya hesapları neden bu zamana kadar kaldırtamamıştır?

Yalanlar uydurarak 3 aylık emeğimizin hakkını ödemeyen Natavan Alaskerova'yı kamuoyu önünde kınıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status