banner147

Natavan Aleskerova hakkında gerçekler, emeğimizi çaldı, para vermemek için yalan konuştu

Natavan Aleskerova, internette aleyhinde çıkan haberlerin fotoğraflarının google arama motorundan kaldırılması için tarafımıza başvuruda bulundu. Mahkeme kararı ile aleyhinde yazılan yazı ve fotoğrafların kaldırılması kararı çıksada Google arama motorundan Natavan Aleskerova fotoğrafları kaldırılmadı. 3 aylık yapılan çalışma sonrasında Natavan Alaskerova hakedişimiz olan ücreti ödememek için yalanlar konuşarak Google'den fotoğrafları kendinin kaldırttığı söyledi. Natavan Aleskerova'yı kamuoyu önünde kınıyoruz.

Natavan Aleskerova hakkında gerçekler, emeğimizi çaldı, para vermemek için yalan konuştu

Natavan Aleskerova, bize başvuru yaparak aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların kaldırılması talebinde bulundu. Yapılacak işler ve fiyat için sözlü olarak anlaşma sağladık ve çalışmalara başladık. 

Yaklaşık 3 ay süren çalışmaların ardından Natavan Aleskerova aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların Google arama motorundan kaldırdık. Natavan Aleskerova isminin iyi projelerde ön plana çıkması için PR çalışması yaptık.

3 ay süren çalışmamız sona erdiğini ve aleyhinde çıkan yazı ve fotoğrafların kaldırıldığını, ödemeyi tarafımıza yapması gerektiğini söyledim.

Fakat Natavan Aleskerova, Google'den fotoğrafları kendisini kaldırdığını söyleyerek ödeme yapmayacağını belirtti.

3 ay süren emeklerimizin karşılığını ödemeyen Natavan Aleskerova, şirketimizi zarara uğratmıştır.

İddiasına göre fotoğrafları kendi kaldırttığını söyleyen Natavan Aleskarova, bu zamana kadar neden o fotoğrafları kaldırtamamıştır?

Natavan Aleskerova aleyhinde açılan sosyal medya hesapları neden bu zamana kadar kaldırtamamıştır?

Yalanlar uydurarak 3 aylık emeğimizin hakkını ödemeyen Natavan Alaskerova'yı kamuoyu önünde kınıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 23:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner149

banner148

DMCA.com Protection Status