10 Year Challenge’ Çılgınlığına Katıldı – 10 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaştı Yeni Halini Görünce Siz De Şaşıracaksınız

Güzellik göreceli bir kavram olsa da Thylane Blondeau, 7 yaşındaki fotoğrafıyla herkes tarafından ‘Dünyanın en güzel kızı’ olarak görülmeye başlandı. Şu anda 17 yaşında olan Thylane, ’10 Year Challenge’ çılgınlığına geçtiğimiz günlerde katıldı. 7 yaşındaki ve 17 yaşındaki fotoğraflarını paylaşan Thylane yine gündeme geldi.

10 Year Challenge’ Çılgınlığına Katıldı – 10 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaştı Yeni Halini Görünce Siz De Şaşıracaksınız

Güzellik göreceli bir kavram olsa da Thylane Blondeau, 7 yaşındaki fotoğrafıyla herkes tarafından ‘Dünyanın en güzel kızı’ olarak görülmeye başlandı.

Şu anda 17 yaşında olan Thylane, ’10 Year Challenge’ çılgınlığına geçtiğimiz günlerde katıldı. 7 yaşındaki ve 17 yaşındaki fotoğraflarını paylaşan Thylane yine gündeme geldi.

Küçüklükten beri gerek anneniz gerekse de babanız size ne kadar güzel bir çocuk olduğunuzu söyler.

Elbette evlat baldan tatlıdır ve onlara göre sizler dünyanın en güzel çocuklarısınızdır.
Thylane Blondeau’nun 7 yaşındayken çektirdiği fotoğraf internette yayılınca birden ünlü oldu.

17 yaşındaki Thylane’in bugün Instagram’da üç milyondan fazla takipçisi var. Kendisi Juicy Couture, L’Oreal Paris ve Tommy Hilfiger gibi markalarla çalışıyor.
Thylane de ’10 Year Challenge’ çılgınlığına katılmaya karar verdi. 7 yaşında ünlü olduğu fotoğrafla bugünkü fotoğrafını yan yana paylaştı.

İnsanların fotoğrafa inanılmaz reaksiyon gösterdiler.
Thylane, Fransız dergi L’Officiel ile yaptığı röportajda, “Öncelikle kendimi dünyanın en güzel kızı olarak görmediğimi bilmenizi isterim. Küçükken herkes öyle söylerdi. Ne demek istediklerini bile anlamazdım. Kimin en güzel olduğuna kim karar verebilir ki?” dedi.

Son olarak şunları ekledi:

“Beni olduğum gibi seven ve yakın olduğum birçok arkadaşım var. Oldukça utangaç birisiyimdir. Zaten farketmişsinizdir. Normal bir yaşantım var. En azından hayatı normal olarak yaşamaya çalışıyorum. Fransa’nın güneyinde yaşıyorum. Fazlaca arkadaşım var.”

Thylane güzelliğinin yanında hem de çok mütevazi.

Thylane’in ’10 Year Challenge’ını çok beğendik. Siz de beğendiyseniz paylaşın.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 17:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.