Windows 10 Ürün Etkinleştrme Programı, Windows 10 Serial 2018 Şifre, Orjinal Yapma

Son günlerde bir çoğumuzun bilgisayarında Windows 10 etkinleştirme uyarısı çıkmaya başladı. Windows 10 şifresi isteyen bilgisayarımıza hangi Windows 10 serialleri girseniz sonuç olmuyor. İnternet sitelerinde Windows 10 serial ve şifre aramaktan bıktıysanız Windows 10 etkinleştirme programı indir ile Windows 10 cihazınızı etkinleştirebilirsiniz.

Windows 10 Ürün Etkinleştrme Programı, Windows 10 Serial 2018 Şifre, Orjinal Yapma

 

Windows 10 bugün Dünya’da 600 milyondan fazla cihazda kurulmuş durumda. Artık birçok cihazda standart olarak gelen Windows’un son işletim sistemi için Windows 10 etkinleştirme işlemi yapmak zorundasınız. Windows 10 hızla yayılmaya devam ediyor. Bu yazımızda Windows 10 etkinleştirme sorunu yaşayanlar için, dakikalar içerisinde sistemlerini nasıl aktif hale getireceklerini anlatacağız. Windows 10 etkinleştirme yazısını kaldırmamızı sağlayacak bu işlem için 3 yöntem hazırladık.

 Windows 10 Etkinleştirme Programı
Sizler için hazırladığımız 3kb boyutundaki bu yazılımı kullanarak tek tıklamayla 1 dakika içerisinde Windown 10 etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz. Windows komut dosyası yardımıyla hazırladığımız araç size hiçbir şey sormadan etkinleştirme işlemini otomatik olarak yapacaktır.

 

İndirme Link: //turbobit.net/5iemjzdxkcg8.html

Yukarıdaki linkten etkinleştirme aracını indirdikten sonra Sağ Tıkla – WinRAR – Buraya Çıkart yolunu izleyerek aracı RAR’dan dışarı çıkartın. Bilgisayarınızın güvenliği için sitemizin dışında başka bir kaynaktan aktifleştirme aracını indirmeyin. İndirdiğiniz programı çalıştırmadan önce antivirüs yazılımınız ile dosyayı tarayabilirsiniz.

 

Daha sonra RAR dosyasından çıkarmış olduğunuz teknoustam.cmd adlı Windows komut dosyasına sağ tıklayın. Ardından açılan pencereden Yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın. Eğer ekrana uyarı gelirse Evet seçeneğini seçerek programın çalışmasını sağlayın. Etkinleştirme aracının düzgün çalışabilmesi için bu şekilde çalıştırmanız şarttır. Aksi halde yazılım etkinleştirme hatası verecektir. Sorun yaşamamak için aşağıdaki resimde göstermiş olduğumuz gibi Yönetici olarak çalıştır seçeceğine tıklayın.

 

 

Hazırladığımız aracı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra yazılım otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Öncelikle Windows 10 sürümünü otomatik olarak belirleyecek, ardından sürümünüze göre etkinleştirme anahtarını otomatik olarak seçecektir. Kms server bağlantısı ile aktifleştirme işlemini otomatik olarak tamamladıktan sonra program çalışmasını sonlandıracak. Artık Windows’unuzun aktifleştirme işlemini tamamladınız. Denetim masasından kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 

İndirme Link: //turbobit.net/5iemjzdxkcg8.html

 

Kaynak: Teknoustam

 
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 07:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necm
Necm - 2 yıl Önce

İP NO: 88.248.140.242

SIRADAKİ HABER