Reeder Tabletini Sağlam Verdi Servisten Kırık Geldi

Reeder marka tabletini sim kart arızası nedeniyle servise verdiğini söyleyen bir vatandaş servisten tabletinin kırık olarak geldiğini ve para istediklerini iddia etti.

Reeder Tabletini Sağlam Verdi Servisten Kırık Geldi

 

Herşeyin sim kart arızası nedeniyle başladığını belirten kullanıcı, arızanın yapılamadığı gerekçesiyle 8-10 defa servise gönderdiğini belirtti. Tekrar sevisten tamir edildi denilerek kullanıcıya gönderilen tabletin sim kart sorunu çözülemeyince Windows işletim sisteminin izinsiz değiştirildiğini iddia ederek;  "Windows 8.1 işletim sistemini benim haberim olmadan değiştirdiler izin isteseler kesinlikle izin vermem alış sebebim zaten Windows olmasıydı. Servise tekrar gönderdim bu sefer batarya fişten çıkarınca kapanmaya başladı" dedi.

 

EKRANI KIRIK GÖNDERDİLER
Satın aldığı Reeder tabletine Windows işletim sistemi yerine farklı bir işletim sistemi yüklenince servise tekrar gönderen kullanıcı bu seferde tabletin ekranının kırık olarak gönderildiğini ileri sürdü.

 

 

SERVİS PARA İSTEDİ
Ekranı kırık geldiği için tabletini tekrar Samsun'da ki servise gönderen kullanıcı, kendi hataları nedeniyle ekran için "185 lira para talep edildi" dedi.

Şikayetvar sitesine yazılan mesaja ise, marka yetkilileri tarafından açıklama yapılmadı.

 


İşte şikayetvar sitesine yazılan o mesaj;
Bende Reeder mağdurlarındanım. Aşağıda delilleri ile paylaşacağım tableti maalesef hiç kullanamadan 8-10 kere Samsun'da ki servise gitmesine rağmen adamlar işlem yapmak istemiyorlar. Bende ısrarla inatla gönderiyorum. Olay basit bir sim kart tanımamak sorunuyla servise gitmesiyle başladı adamlar ürünün Windows 8.1 işletim sistemini benim haberim olmadan değiştirdiler izin isteseler kesinlikle izin vermem alış sebebim zaten Windows olmasıydı. Servise tekrar gönderdim bu sefer batarya fişten çıkarınca kapanmaya başladı tekrar gönderdim ekran kırık geldi tekrar gönderdim bu sefer git gel garanti süresi doldu para istemeye başladılar kardeşim ürün serviste bu hale geldi utanmadan benden para istiyorsunuz dedim. Eee bu sefer siz ekranı yaptırırsanız diğer arızalarını biz giderelim dediler ne kadarmış dedim 185 dediler? 

Şaka gibi kardeşim tamam ekran benim için sorun olmaz siz diğer sorunları çözün dedim yok olmaz servisten sorunsuz çıkması lazımmış siz kimi kandırıyorsunuz ikinci defa size para verirmiyim sizde yerli iseniz bu millete faydanız dokunsun diye uğraşıyorsanız taleplerimi yerine getirin ki size güvenelim sizi tercih edelim kimsenin fazladan verecek parası yok sattığınız ürünün arkasında durun bizde sizin arkanızda duralım.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER