Facebook'ta Paylaşım Yapılmıyor, Facebook Çöktü Mü, Facebook Neden Açılmıyor

Facebook açılmıyor, Facebookta sorun mu var, facebook yorum yapamıyorum, facebook paylaşım sorunu, facebook neden açılmıyor, facebook hacklendi mi? gibi soruları sizde soruyorsanız cevabı haberimizde.

Facebook'ta Paylaşım Yapılmıyor, Facebook Çöktü Mü, Facebook Neden Açılmıyor

 

Facebook kullanıcıları bu akşamdan itibaren paylaşım yapmakta zorlanıyor. Kimi kullanıcılar paylaşım yaparken bazı kullanıcılar paylaşımlarını yapamıyor. Facebook çöktü mü soruları bir yandan sorulurken, bir yandan da bazı kullanıcılar hesaplarının engellendiğini düşünüyor.

Facebook'ta paylaşım yapılınca 'Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor: Bu istek yerine getirilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene.' uyarısı veriyor.

Facebook'ta bir sorun var ama bu sorun sizden kaynaklı değil, genelden kaynaklanan bir durum. Facebook'ta paylaşım ve yorum yapılmaması sorunu halen devam ederken, Facebook'tan bu konu hakkında resmi açıklama yapılmadı. Edinilen bilgilere göre Facebook'ta paylaşım ve yorum yapamama sorununa çözüm arandığı, problemin çözümü hakkında çalışıldığı öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 21:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER