Türkiye'nin ilk cenaze ilanı web sitesi Cenaze İlanları yayın hayatına başladı

Şehir şehir günlük Cenaze İlanları, son dakika vefat haberleri ve makalelerin yayınlandığı www.cenazeilanlari.com.tr web sitesi yayın hayatına başladı.

Türkiye'nin ilk cenaze ilanı web sitesi Cenaze İlanları yayın hayatına başladı

Günümüzde İletişimden, bilgiye ulaşma, bankacılıktan, alışverişe bir çok ihtiyaçımızı internetten görüyoruz. Ancak Cenaze İlanılarını  il - il  günlük takip edebileceğimiz bir internet platformuna hayata geçti.

ÜYE OLMAK VE İLAN YAYINLAMAK ÜCRETSİZ
Türkiye
’de bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden www.cenazeilanlari.com.tr web sitesi kurucusu Mustafa Altuner, “Böylesine önemli bir projeyi hayata geçirerek, “Hz. Peygamber Efendimizin (s.a.v) ‘Vefat haberini duyurmak sünnettir. Kişinin ölümünden yakınlarını, komşularını ve müslümanları haberdar edin” tavsiyesini yerine getirmiş oluyoruz.” dedi.  Tüm hizmetlerin ücretsiz olduğunu belirten Altuner, “Bu web sitesi bir yatırım olmaktan öte büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Bir yakınımızı kaybettiğimizde sosyal medyamızda vefat ilanı paylaşıyoruz. Ancak sosyal medyada yayınlanan cenaze ilanı sadece bizi takip eden arkadaşlarımız görüyor, oysa vefat eden kişinin kendi çevresi ve kendi dostları var.  Türkiye genelinde il il anlık Cenaze İlanları, Son Dakika Vefat Haberi ve Cenaze İşlemleri üzerine güncel makaleler ile insanların acılarını paylaşıyoruz.  Muhtarlar ve Din Görevleleri başta olmak üzere Milletimizi www.cenazeilanlari.com.tr öncelik web sitemizi ziyaret ederek, amacımıza katkıda bulunmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Cenaze ilanları web sitesine gitmek için tıklayın; Cenaze İlanları 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER