Tırnak Desen Sanatı İçin Nailbox

<strong>Nail art</strong> ile normal şartlar altında oldukça zor olabilecek olan oje sürmek çok kolay bir hal alıyor.<br>

Tırnak Desen Sanatı İçin Nailbox

Kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan tırnakların oje ile boyanması işlemi artık günümüz teknolojisi sayesinde hem eğlenceli hem de sanat eserlerinin ortaya çıkarılabileceği bir hal aldı. Geçmişte birçok farklı malzeme ile yapılabilecek olan desenler artık 5 dakika içerisinde ve hiç zorlanmadan yapabileceğiniz bir duruma geldi. Tamamen profesyonel ellerde yapılan ve oldukça uzun zamanlar alan oje ile desen yapma işlemi nailbox ile herkesin kolaylıkla yapabileceği bir duruma geldi.
Nailbox, tırnakların üzerlerine içerisinde bulunan aparatlar sayesinde desen yapmanıza yardımcı olan bir pakettir. Bu paket içerisinde sizlere verilecek olan ürünler sayesinde istediğiniz desenleri kısa süreler içerisinde yapabileceksiniz. Birçok farklı aparat kullanarak yapmak zorunda kalacağınız bu desenlerin sizlere set içerisinde gönderilecek olan aparatlarla kısa sürede ve oldukça düzgün yapabilmenize imkan sağlanmaktadır. İstediğiniz renk ve özelliklerdeki ojeleri kullanarak paket içerisinden çıkan istediğiniz deseni tırnağınıza yapabilirsiniz.


Tırnak Üzerine Desen Nasıl Yapılır?
Satın almanızla birlikte Nailbox içerisinden çıkan desenlerin bulunduğu paletin üzerine istediğiniz renkteki ojeyi sürün. Sürdüğünüz ojenin fazlasını almanız için yine paket içerisinde gönderilen spatulayı kullanın. Bu şekilde desenin üzerinde bulunan fazla ojeyi alarak desenin dağılmasını da engelleyebileceksiniz. Bu işlemin de tamamlanması ile birlikte gönderilen damgayı palet üzerindeki desene birkaç saniye bastırın. Bu şekilde palette bulunan desenin damga üzerine geçmesini sağlayacaksınız. Bu aşamada damgayı sabit tutabilmeniz oldukça önemli olacaktır. Aksi durumda desen dağılacak ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Desenin damgaya geçmesi ile birlikte de damgayı tırnağınıza birkaç saniye bastırın. Bu şekilde birkaç dakika ayırarak istediğiniz desenleri tırnağınıza uygulamış olacaksınız. Sizlere büyük kolaylık sağlayan bu aparatlar sayesinde basit bir tırnak ojeleme işlemini sanat eserlerine çevirebileceksiniz.


Tırnak Ojelemek Artık Çok Kolay
Nailbox official sayesinde tırnağınıza yapmak istediğiniz desenleri kolaylıkla uygulayabileceksiniz. Desen paleti sayesinde hazır olan desenlerin üzerlerine süreceğiniz ojeleri tırnaklarınıza kolaylıkla uygulayabileceksiniz. Sizin daha rahat işlem yapabilmeniz için hazırlanmış olan damgası sayesinde desenleri tırnaklarınızın üzerlerine geçirebileceksiniz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf edebileceğiniz gibi normal şartlarda tek başınıza yapmakta zorluk çekeceğiniz desenleri kolaylıkla yapabileceksiniz. Birçok farklı desenleri içerisinde barındıran Nailbox sayesinde istediğiniz tarzlardaki desenleri tırnaklarınıza yapabileceksiniz. Gittiğiniz özel davetlerde ve aynı zamanda arkadaşlarınızla buluşmalarınızda yaptığınız işlemler sayesinde ilgi odağı olabileceksiniz. Kadınlar için oldukça önemli olan güzel ve bakımlı görünmek bu desenler sayesinde artık farklı bir boyut kazanacak. Çok kısa süreler içerisinde tırnaklarınıza yapacağınız güzel desenler sayesinde ortamda dikkat çeken siz olacaksınız. Normal bir ojeyi mükemmel bir sanat eserine çevirebilecek özellikteki Nailbox oldukça uygun fiyatları ile de kadınların dikkatlerini çekmeyi başarıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER