banner176

Pırlanta Kolyeler Zen'den!

Tek taş kolyelerden 3 taşlı Trialara, kendine özgü tasarımlara sahip Reina kolye modellerine, görkemli ve ultra çizgiler taşıyan fantezi Zen kolyelerine, renkli taş kolye modellerinden, burç tasarımından, kar tanesine, çelik kolyelere ve gerdanlıklara şu an muhteşem fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Pırlanta Kolyeler Zen'den!


Zen’de muhteşem bir indirim yaşandığını biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız hemen bir Zen mağazasına uğrayın ya da bilgisayarınızın başına geçerek online Zen Pırlanta sayfalarında bir gezintiye çıkın… Ardından gözünüze kestirdiğiniz harika tasarımlı ve sevindirici etiketli ürünlerden satın alın diyoruz.


Günlük şıklığınızı tamamlayacak olan en şık modellerinden tutun, özel gecelerde, davet ve toplantılarda eleganlığınızı vurgulayarak auranızı yükseltecek kolye tasarımlarına şu ara çok özel fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Bunun için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz zira sınırlı sayıdaki tasarım harikası Zen Pırlanta ürünleri tükenebilir ve siz de bu konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


%40’a Varan İndirimler + %10 İndirim Avantajı, 4 taksit Fırsatıyla Zen’de!
Örneğin Forevermarkt tek taş kolye seçenekleriyle 0.15 karattan 0,30 karata varan değerli taşlardaki özel indirimli etiketlerden hemen şimdi yararlanabilirsiniz. Forevermarkt tek taş  modelleriyle gündüzden geceye dek sürecek olan bir eleganlığı boynunuzda taşıyabilirsiniz. Yine dilerseniz indirimli Tria kolyelerle boynunuzda daha vurgulu ışıltılara yer açabilirsiniz. Reina tektaş ve 3 taş modelleri ise aurasıyla gözleri yakıyor. Kumlu pırlanta formatında tasarlanan bu tatlı ışıltılar bırakın tüm saflığıyla boynunuza dağılsın… Elbette ki sezona özel indirimli etiketleriyle…


Zen Fantezi Kolye Modellerine Bir Bakan Bir Daha Bakıyor
Ultra modern çizgiler ve tasarımlar taşıyan bu kolye serisi, orijinal ve sıra dışı tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Söz gelimi; kar tanesi pırlanta kolye, sol anahtarı, aşkın ritmi, kalp - el ve sonsuzluk formundaki pırlanta kolyeler hep bu kategori de yer alıyor. Bu modellere ve çok daha fazlasına ulaşmak için Zen Pırlanta online sayfalarına davetlisiniz. Elbette hepsi de indirimli ve özel fiyatlarıyla sizlerin olmayı bekliyor. Yenilikçi tasarımları ile sektördeki tüm markalara fark atan Zen , Avrupa’nın en büyü üretim ağına sahip hacmiyle ülkemizdeki en geniş mücevher yelpazesini özel fiyatlarıyla sizlere sunmaktan onur duyar.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER