Motive Eden Yeni İş Hediyesi Nasıl Seçilir?

Yeni iş hediyesi denince aklınıza ilk çiçek geliyor olabilir. Fakat neden masadaki on birinci çiçek sizinki olsun? Gelin, sevdiklerinizin bu heyecanlı ve stresli gününe renk katacak bir hediyeyle onları mutlu edin. Hediyeniz yalnızca ilk iş gününe değil bütün sürece eşlik etsin.

Motive Eden Yeni İş Hediyesi Nasıl Seçilir?

Çoğumuz için özel günlerde çiçek göndermek çok kolay ve zahmetsiz. Oturduğumuz yerden çiçek siparişi verip keyfimize bakıyoruz. Fakat bu çiçekler gerçekten içinize siniyor mu? Sonuçta herkes birbirine çiçek gönderiyor ve bu çiçeklerin ömrü çok da uzun olmuyor. Birkaç gün masada durduktan sonra çöpe gidiyor ya da şanslıysa diğer çiçeklerle birlikte ofisin çeşitli köşelerinde kendine “yer” buluyor. 

Hediyeleşmek çiçek vermekten ibaret değil. Çok daha akılcı, kullanışlı ve uzun ömürlü hediyeler mevcut. Eğer siz de özel günlerde çiçek görmekten sıkıldıysanız yazımızdaki önerilerden yararlanabilirsiniz. Muhiku, yeni iş hediyesi seçenekleriyle sevdiklerinizin çalışma hayatına renk ve eğlence katıyor. 

Peki, motive eden yeni iş hediyeleri nasıl seçilir? Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Kendi iş gününüzü düşünün. Enerjiniz bitince nelere ihtiyaç duyuyorsunuz? Notlarınızı ve yapılacaklar listenizi nasıl bir deftere/kağıda yazdığınızda çalışma aşkınız daha yüksek oluyor? Bu soruların cevaplarını vererek yani işin içine düşünce katarak çok daha anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz. 

Muhiku’nun yeni iş hediye kutularında molalara lezzet katacak filtre kahveler, kupalar, bardak altlıkları, bitki çayları, pratik demleme ekipmanları, çikolatalar ve sağlıklı atıştırmalıklar yer alıyor. Siz bunlardan istediklerinizi belirleyerek hazır hediye kutularını satın alabiliyor ya da kendi kutunuzu hazırlayabiliyorsunuz. Üstelik her şey bir tıkla oluyor.

Kategorilerin içinde gezerek istediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle kolayca hediyeniz hazır hale geliyor. Ardından kutunun içine bir de hediye notu yazabiliyorsunuz. Hediye notunda da motive edici, destekleyici sözler kullanabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz için düz bir çiçek buketinden çok daha anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Kutular yalnızca yiyecek-içecek ve mutfak ürünlerinden ibaret değil elbette. Bunlar dışında çeşit çeşit defterler, kalemler, aksesuarlar, dekorasyon ürünleri, tütsüler… Pek çok farklı ürün bulunuyor. Size kalan sevdiklerinizin tarzına göre uygun hediyelikleri seçmek ve onlara içi mutluluk dolu bir kutu armağan etmek! Dilerseniz sevdiklerinizin hayatına ilham veren dizi/kitap/film karakterlerinden de yardım alabilirsiniz. Mesela Friends temalı bir defter ve kupaya hediyenizde yer verebilirsiniz. 

Yenilikçi Hediyelerle Farkınızı Gösterin

Hediyenin tek amacı o günü unutmadığınızı göstermek değil. Maalesef modern hayatın koşuşturması bu kültüre de biraz zarar verdi. Artık sırf göstermelik hediyeler alır olduk. Anı kurtarsın yeter düşüncesiyle biz paramızı, sevdiklerimiz ise zamanını ve alanını boşa harcadı. 

Bu iş böyle devam etmek zorunda değil. Sevgililer Günü’nde ayıcık almak istiyorsanız yine alın, fakat bunun bir sonu olmalı. Bir kadın odasına kaç ayıcık koyabilir ki? Muhiku’nun hediye kutuları içinde hem şık hem de kullanışlı çeşit çeşit ürünler yer alıyor. Böylelikle sevdiklerinize güzel gözüken bir sürpriz yapmış oluyorsunuz ve aynı zamanda hediyeniz kullanılabilir oluyor. Bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz. 

Çiçek fiyatlarını da göz önünde bulundurursak bir buket çiçek yerine seneler boyunca severek kullanacakları ürünler almak çok daha mantıklı. Yenilikçi hediyeler arasında farklı kültürlerin lezzetlerini taşıyan bitki çayları ve kahveler, el yapımı hediyelikler, kitaplar, koleksiyon ürünleri ve aksesuarlar gibi pek çok farklı kategoriden ürün yer alıyor. 

Sevdiğiniz birine hediye almak istiyorsanız onun ilgi alanlarına, gündelik yaşamına ve zevklerine göre bir kutu hazırlayabilirsiniz. Ya da sitede belli özelliklere göre hazırlanan kutulara göz atabilirsiniz. Çiçeksever, kahvesever, çikolatasever gibi… Dilerseniz bu özelliklere göre hazırlanan kutulardan ilham alarak Kendi Kutunu Yap sayfasında kendiniz de bir kutu oluşturabilirsiniz. 

Muhiku ile Hayata Dokunan Bir Sürpriz Yapmak Çok Kolay!

Hediye dünyasına yenilikçi özellikleriyle giren ve kullanıcılarını çok memnun eden Muhiku, deneyim odaklı hediyelerini en kısa sürede sevdiklerimizle buluşturuyor. Baharda fesleğen yetiştirme, yazın sabun kışın mum yapma deneyimiyle ve diğer deneyim odaklı hediyeleriyle Muhiku, sevdiklerinize bir anlık değil bir ömürlük sürprizler yapmanızı sağlıyor. 

Eğer siz de bir köşede unutulup gidecek hediyeler almaktan da vermekten de sıkıldıysanız artık hediye alışverişlerinizi Muhiku üzerinden yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun kutular tasarlayan ekip aynı zamanda bu kutuları en kısa zamanda sevdiklerinizle buluşturuyor. Unuttuğunuz bir özel günde İstanbul içinde öğlen 12.00’a kadar sipariş verirseniz hediyeniz aynı gün teslim ediliyor. Tabii bu hizmetin geçerli olması için adresin kuryenin dağıtım bölgesinde olması ve tatil günü olmaması gerekiyor. 

İstanbul dışında da Muhiku’nun güzeller güzeli hediye kutularından yararlanabilirsiniz. Üstelik hafta içi 14.00’a kadar sipariş verirseniz aynı gün kargolanıyor. Yani özel günlerden birkaç gün önce siparişinizi vermeniz yeterli. Seçtiğiniz tüm hediyeler özel kutusunda ve hediye notunuzla gönderiliyor. Yani sizin ekstra bir paket yapmanıza ya da not kartı eklemenize de gerek kalmıyor. Muhiku sayesinde artık hayata dokunan bir sürpriz yapmak çok kolay!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER