Mavi su saça nasıl uygulanır?

Saç dökülmesi problemlerinin önlenmesi için geliştirilmiş olan mavi su saç spreyi içerisinde çeşitli bitkisel yağların bulunduğu bir saç bakım ürünüdür.

Mavi su saça nasıl uygulanır?

Doğal saç çıkışına olumlu yönde katkı sağlayan mavi su saçların güçlü ve sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olarak, seyrelme ve dökülme problemlerinin önüne geçmeye yardımcı olan bir saç bakım ürünüdür.

Mavi Su Nedir?

E vitamini ve protein açısından zengin olan bu serum aynı zamanda saçı dış etkenlere ve UV ışınlarına karşı koruyucu bir losyondur. Yeni saç oluşumunu ve oluşan saçların sağlıklı, güçlü bir şekilde uzamasını sağlayan bu saç serumu saçların sağlıklı bir şekilde beslenmesine destek olmaktadır. Birçok nedene bağlı olarak meydana gelen dökülmeler eğer ki önlem alınmazsa seyrelmeler ile birlikte kelliğe kadar gidebilmektedir. Bu sorun sadece erkeklerde değil aynı zamanda kadınlarda da görülebilmektedir. Ayrıca yaş olarak da ileri yaşlarda değil genç çağlarda görülebilmektedir. Saç köklerinin yeterli beslenmesi güçlü ve sağlıklı saçların oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Mavi su rolü iste tam olarak bu aşamanın oluşmasında ortaya çıkmaktadır.

Saç Çıkaran Mavi Suyun Faydaları Nelerdir?

Seyrelme ve dökülme problemlerinin önlenmesine yardımcı olan bu doğal saç bakım losyonu aynı zamanda saçı kökten uca besleyerek canlı ve parlak kalmasını sağlamaktadır. Saçların dolgun gözükmesine destek olmaktadır. Var olan saçların güçlü uzamasına, hasar görmüş saç kökünün onarılmasına ve seyrelmelerin azalmasına destek olmaktadır. Saçın nemini korumasına yardımcı olmaktadır. Nemini kaybeden saç çabuk kırılır ve kopar. Bu durumun oluşmaması için saçın nem dengesinin sağlanması gerekmektedir. Mavi su saçın ihtiyaç duyduğu her türlü vitamin ve mineralin karşılanmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Saçı dış etkenlere karşı korumaktadır. Saçın dış yüzeyinde adeta bir koruyucu kalkan meydana getiren bu bakım ürünü saç şekillendirici ısı aletlerinin ve kimyasal ürünlerin kullanımının saça zarar vermesine engel olmaya yardımcı olur. Ayrıca UV ışınlarına karşı da koruyucudur.

Mavi Saç Suyu Nasıl Uygulanır? Kullanım Şekli Nedir?

Saç derisine direkt olarak uygulanan ve saça anında nüfuz eden mavi su duştan sonra nemli saça uygulanır. Aşırı kullanım yerine belli miktarlarda saç derisine masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Kullanımdan etki görebilmekte için yaklaşık olarak 3-4 hafta boyunca düzenli sürmelisiniz. Bu süreç içerisinde etki göstermeye başlamaktadır. Başlarda ince saçlar meydana gelebilir. Bunlar zaman içerisinde güçlenerek normal bir saç kılı haline dönüşebilmektedir.

Mavi Su Kullananlar Var mı? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Son zamanlarda kadın, erkek pek çok kişi tarafından kullanılan bu serum aynı zamanda ünlüler tarafından tercih edilmektedir. Pek çok ünlü isim saç bakımını bu serum ile yaptığını ve gür saçlara erişebildiğinizi belirtmektedir. Doğal içerikli mavi su kullanan ünlüler etkilerinden memnun kaldıklarını dile getiren cümleler kullanmaktadırlar. Sizler de saç dökülmesi probleminize karşı doğal ve etkili bir yöntem arıyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Orjinal sitesinden güvenli ve ekonomik alışveriş yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 16:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadettin kizildag
Sadettin kizildag - 6 ay Önce

Slm mavi su bugun eczaneden aldim ilk kez kullandim gunde kac defa uygulamaliyiz ve her surmeden once yikamak gerekiyormu

Kenan Yavuz
Kenan Yavuz @Sadettin kizildag - 6 ay Önce

günde bir defa haftada 4 kez kullanmanız yeterli

Hakan sert
Hakan sert - 7 ay Önce

Saçımıza sürdükten sonra kaaç saatten sonra yıkamalıyız

Aziz ikilik
Aziz ikilik - 9 ay Önce

Orjinal istiyorum sacim cikmasa iyade ederim

Fit
Fit - 6 ay Önce

1.kuyuyu bitirdim her akşam duştan sonra dermaroller ile birlikte hairmax kullanıyorum yıkamadan yatıyorum diğer gün akşam tekrar duş alıp uygulayana dek kafamda duruyor 2.kutuya başladım saçım dolgunlasti ama çok yaglaniyor gün içersinde sağır kurbağa hikâyesini bilenler varsa sağır kurba olsunlar etrafda ise yaramaz diyenlere kulak asmasinlar benim kuaförüm paranı boşa veriyorsun dediği halde kullanıyorum 3
Kutu sonunda birşeyler değişmezse bırakacam

mustafa Akdağ
mustafa Akdağ @Fit - 4 ay Önce

2 ay devam et 4 şise bitir sonra güzelliği gör Bir arkadaşım kafası ayna gibiydi simdi başı siyah olmuş.sabırla inançla devam et

Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Mavi su nasıl. Kullanılır banyo yaparken kulanılırmı

Mehmet kocabey
Mehmet kocabey - 3 ay Önce

Dördüncü kutuyu bitiriyorum hala fark etmedi harfiyen uyguluyorum

aslı kara
aslı kara - 3 ay Önce

bende zıgavus mavı serum kullanıyorum gozle gorulur bır fark olustu saclarım guclendı seyrelme bıttı tavsıye ederım

kezıban soylu
kezıban soylu - 3 ay Önce

mavı serumu esım kullanıyorum zıgavus markası dokulme durdu saclar kalınlastı


SIRADAKİ HABER