Kyani şikayet

Kyani hakkında çıkan Kyani şikâyet yazıları belli oranda da gittikçe azalmaktadır. Bunların sebebi sistemin tam olarak bilinmemiş ve anlaşılmamış olmasındandır.

Kyani şikayet

Kyani şikayet


Kyani hakkında çıkan Kyani şikâyet yazıları belli oranda da gittikçe azalmaktadır. Bunların sebebi sistemin tam olarak bilinmemiş ve anlaşılmamış olmasındandır. Oysa şimdi özellikle son zamanlarda baktığımızda kyani şikayet yazılarının her geçen gün daha azaldığını görmekteyiz. Kyani Networking Marketing yöntemi ile pazarlama yapan bir e-ticaret kuruluşudur. Türkiye'de henüz yeni olmasına rağmen dünyanın birçok ülkesinde bu sistem kullanılmaktadır. Türkiye'de henüz yeni olan bu sistemin oturmama sebebi toplum olarak alışkanlıklardan kolay vazgeçememiş olmamızdır.  

Kyani nedir?

Kyani’nin sağlık üçgeni adını verdiği doğal ve organik ürünleri Networking Marketing sistemi ve distribütörler aracılığı ile hazırlayan bir firmadır. Günümüz teknolojisinin e-ticaret biçimi olan Networking Marketing Kyani tarafından uygulanmaktadır. Ürünler büyük bir titizlikle yetiştirilip toplanan ve sağlık açısından faydaları kanıtlanmış ürünlerdir. Özellikle koyu renk meyvelerin faydalı olmasından yola çıkan bilim adamları, araştırmalarında bilimsel olarak kanıtlanmış olan yaban mersini, çilek, ahududu gibi meyvelerin ve bunun yanında birçok sebzelerde bulunmaktadır. Bu bitkilerin özellikle kronik hastalıklar konusunda hastalığı durdurduğu ve ilerlemesine engel olduğu araştırılmıştır. Kyani Türkiye'de ve satışı yapılan diğer ülkelerde Sağlık Bakanlığı izniyle satılmaktadır. Kyani firması yalnızca kar etmeye yönelik değil aynı zamanda sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme konusunda da ciddi çalışmalar yapmakta olan bir firmadır. Bu sistem yalnızca Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde de aynı koşullarda uygulanmaktadır.

kyani şikayet yazıları İnternet ortamında çokça bulunmaktadır. Bunun sebebi internetin denetlenemez zorunda olmasıdır. insanlar özgürce ve bağımsız olarak düşüncelerini internet koşullarında yazmaktadır. Kyani şikâyet yazıları objektif olarak bakıldığında Kyani firması tarafından değerlendirilmektedir. Gerçekten eksikliklerin olması ürünlerin zamanında yerine ulaşamamış olması gibi sorunlar varsa bunlar, en kısa sürede de giderilmektedir. Her türlü aksaklıklar firmanın sorumluluğundadır. Kyani kurumsal bir firma olması sebebiyle bu şikâyet yazılarını değerlendirmektedir. Kyani ürünleri doğal koşullarda yetiştirilmiş sağlık açısından yararları araştırılmış bilim adamlarının uzun yıllar araştırmaları sonucunda insanların kullanımına sunulmuştur.

Kyani Üyelik

Kyani ürünlerini uzaktan pazarlama yöntemi kullanarak satışa sunmaktadır.  Bu işi yapmaya karar veren kişi Kyani ailesine bireysel olarak katılmaktadır. Distribütör olduktan sonra bir distribütör en az 3 distribütör bularak sistemin gelişmesini sağlamaktadır. Sistem bu biçimde hem yatay hem de dikey olarak gelişmektedir. Üyelik işlemleri sonucunda her distribütöre bir ID numarası ve şifre verilmektedir.  Sisteme şifre ile giriş yapan distribütör kendine ait bir mekana girmiş olur. Orası tamamen ona ait bir alandır. Orada ürün pazarlaması yapabilir, dağıtıcı ekleyebilir, hatta Diğer ülkelerdeki satış istatistiklerini takip edebilir, hangi üründen ne kadar satılıyor, plan ve işin püf noktalarını buradan öğrenebilirler. Bunun dışında Kyani distribütörlerine belli aralıklarla eğitim seminerleri düzenlemektedir. Eğitim seminerlerinde satış teknikleri, Kyani satış planı ve bu planın uygulanması için gerekli olan teknik bilgiler verilerek aileye katılan üyelerin donanımı sağlanmaktadır.

Kyani Ürünleri

Günümüzde,  sağlıklı beslenme koşulları belli oranda ortadan kalkmış bulunmaktadır.  Özellikle ülkemizde genetiği bozuk yiyecekler, işlenmiş gıdalar, marketlerin raflarını fazlasıyla işgal etmektedir.  Son yıllarda hastalıklardaki artış ve ölüm oranlarına bakılacak olursa, Kyani ürünlerinin ve kyani firmasının yaptığı iş daha iyi anlaşılmaktadır. Kyani bu noktada önemini ortaya çıkaran bir firmadır. Doğal yollarla ve koşullarda yetiştirilen bitkiler insan sağlığı ve bağışıklık sistemi üzerinde son derece olumlu etkileri bulunmaktadır. Özellikle koyu renkli sebze ve meyveler yoğun antioksidan özellik taşıdığından son derece faydalı ve sağlıklı ürünlerdir. Antioksidan özelliklerinin yanı sıra,  vitamin ve mineral açısından son derece zengin olan bu ürünler bugün faydaları kanıtlanmış ürünlerdir. Uzun yıllar bilim adamları tarafından araştırılmış, insan sağlığı açısından gerekliliği ve faydaları saptanmış, günümüzde özellikle kronik hastalıkların tedavisinde alternatif olarak kullanılmaktadır. Alternatif tedavilerin yanı sıra kronik hastalıkların oluşmasını önleyici özellikleri de bulunmaktadır. İnsanların belli yaşlarda en çok mustarip oldukları hastalıklar olan koroner arter hastalığı, diyabet,  kalp ve damar hastalıkları ve son zamanlarda çok sık görülen kanser hastalığından korunmak ve hastalığın oluşması üzerinde etkisi bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmekte ve Sağlık Bakanlığı izniyle Türkiye'de pazarlanmaktadır.

Kyani Ürünleri Fiyatları

Kyani ürünleri Networking Marketing sistemi ile distribütörler aracılığı  ile pazarlanmaktadır. Ürünlerin tek tek fiyatı bulunmamaktadır. Bu işi yapmaya karar veren üyeler bütün ürünlerin olduğu bir paket satın alarak ve bu paketteki ürünleri en yakındaki insanlara hediye ederek ürünün kullanılmasını ve geri dönüşümleri bekler. Ürünlerin doğal olması ve içerik bakımından da çok faydalı olması genellikle olumlu geri dönüşümler olmaktadır. Ürünlerin kullanımının ardından geri dönüşlerde kazandırılan en az 3 distribütör ve her distribütörün bulacağı 3 er distribütörler sistemin gelişmesini sağlamaktadır. En yakınındaki kişilere hediye edilen ürünler olumlu dönüşlerle sistemin halkalarının çoğalmasını da beraberinde getirmiş olurlar.  Böylelikle sistem aşağıdan yukarıya doğru ilerler. Dolayısıyla sistem bu durumda yani satış planı son derece Adil ve demokratik bir şekilde ilerler. Sistemin ilerlemesi, genişlemesi cironun artmasına distribütörleri kazancına ve aynı zamanda bu işi yapan kişilerin kariyerlerini de yükseltmektedir.

Kyani Para Kazanma

Kyani para kazanma distribütörler aracılığıyla yapılmaktadır. Sisteme üye olan ve ardından distribütör olmaya karar veren kişi en az 3 distribütör Kyani ailesine kazandırması gerekmektedir. Bu kazandırdığı 3'üye distribütör olur. her biri en az 3 distribütör eklediğinde sistem olağanüstü bir gelişme göstererek aynı anda firmaya ciro ve distribütörlere de kazanç oluşturmaktadır. Distribütörlerin eklediği yeni üyeler yani distribütörler daha fazla üye ekleyerek kazançlarını çok daha yüksek noktalara taşıyabilirler. Bu satışların artması cironun ve distribütörlerin de kazanması anlamına gelmektedir. Bununla beraber çok satış yapan ve fazla distribütör kazandıranlar gittikçe artan, yükselen kariyer sahibi olurlar.  Burada esas olan sistemin işlerliğini devam ettirmektir. Ancak eskiye oranla Türkiye'de Networking Marketing yöntemi ile satışlar artmıştır. Kyani dışında birçok firma bu yöntemi kullanılmaktadır. Kyani şikâyet yazılarını sistemden ziyade Kyani firmasını tanımamış olmalarından kaynaklanmaktadır. Dünyanın 64 ülkesinde yıllık ciro hedeflerine ulaşmış bir firmadır. Türkiye'de distribütör sayısı 6000 cirosu ise 9 milyon dolardır. Bu da şunu göstermektedir Kyani ürünlerinin gittikçe oturduğu ürünlerin daha fazla insanlara ulaştığı anlamına gelmektedir. Dolayısıyla buradan yola çıkarak kyani şikayet yazılarının asılsız olduğunu söyleyebiliriz

Kyani Kazanç Planı

Kyani kazanç planı yukarıda da bahsettiğimiz gibi son derece basit yöntemle ilerlemektedir.  Bir distribütör en az 3 distribütör sisteme eklediğinde sistem otomatik olarak yatay ve dikey olarak ilerlemektedir. Yani aynı anda sistemde bulunan bütün üyeler hem kendi kazanır hem de diğer üyelerin kazancını arttırır ve hem de firmanın cirosunu arttırmış olur. Kyani kazanç planı hakkında Kyani firması belli periyotlarla üyelerine eğitim seminerleri düzenler. Bu eğitim seminerlerinde sistemin işleyişi,  ürünlerin nitelikleri kişisel gelişim bilgileri ve daha çok kazanç sağlama püf noktaları verilmektedir. Bu seminerlerde ve bu konu hakkında geniş ve donanımlı bilgi sahibi olmak hem topluluk içinde konuşma becerisi ve hitap yanını geliştirmektedir. Aynı zamanda yeni insanlar tanıyarak geniş bir ailenin içinde bulunarak sosyal ilişkilerin oluşması sağlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 23:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.