Gözlüksüz 3D’ye Hazır mısınız?

3D izleme keyfi vazgeçilmez. Kendinizi sinemada hissedeceğiniz, gözlüksüz 3D’ye hazır mısınız? İşte, sizi düşünerek tasarladığımız ürünün detayları…

Gözlüksüz 3D’ye Hazır mısınız?

İlk olarak bilmeniz gereken crazy screen adı ile üretmiş olduğumuz bu ürünün ne olduğu. Evet, bu ürün hemen hemen herkesin elinden düşmeyen akıllı telefonlar için tasarlandı. Artık video, maç, film, dizi gibi her şeyi telefondan izliyoruz. Kaçırdığımız bölümleri izlemek ya da maç keyfini doyasıya yaşamak için ilk aklımıza gelen telefonumuz. Peki, neden bu izlediğimiz şeylerde keyfimiz tam olmasın? Keyifli ve sorunsuz şekilde izlemek istediğiniz her şey için büyük bir ekran tasarladık. Telefon ile stant arasında bağlantı kurmanızın ardından direkt olarak oluşturulan yeni ekrana görüntü gelecek. Böylece sizin telefonunuzun ekranının belki de 2 3 katına çıkacak şekilde video film izleme fırsatınız olacak. Ürün stant şeklinde oluşturulmuştur. Tıpkı telefon kılıfları gibi kullanımının olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmeniz halinde, direkt olarak ürünü kullanabileceksiniz.


Crazy Screen Nasıl Kullanılır?
Akıllı telefonlar için üretilmiş olan bu ürünü kullanmak çok kolay. Telefonunuzu standın alanına yerleştirmenizin ardından direkt olarak ekranda görüntü olacak. Buradan izleyerek, büyük bir ekrandan keyifli şekilde dizi – film izlemeye başlayacaksınız.

Standa telefonu yerleştirin

Bağlantıyı kurun

Kendi telefonunuzdan izlemek istediğiniz videoyu açın


Tüm bu işlem basamaklarını tamamlamanız durumunda direkt olarak ekranda izlemek istediğinizi göreceksiniz. Sesin de yeterli olması durumunda rahat bir şekilde sunulan stant üzerinden izlemenin tadını çıkarmanız mümkün olacak. Bu şekilde ürünü kullanarak sorun yaşamadan keyifli şekilde dizi ve film izleyebilirsiniz. Crazy screen kullanımı da bu şekildedir.


Her Video 3D Kalitesinde
3D keyfine varacağınız bu ürün ile her videoyu bu kalitede izleyecek olduğunuzu bilmelisiniz. Baktığınızda aslında 3D olmayan videolar için dahi ekranda büyüyerek size aynı tadı vereceğini göreceksiniz. Direkt olarak ürünü kullanarak izlediğiniz her video için kaliteyi yükseltin. Kaliteden ödün vermeden, üretmiş olduğumuz bu ürünü kullanarak gün içinde telefonunuzdan rahat şekilde video izleme fırsatını kaçırmayın.


Her Video 3D kalitesi ile sizlerle…
Detayları verilmiş olan bu ürünü dilerseniz anında sipariş verebilirsiniz. Telefonunuz için uyumlu olur mu olmaz mı gibi bir durumun içine girmenize gerek yok. Her telefona uyumlu olan bu ürünü sipariş vererek anında siz de eğlenceli şeklide video izleme fırsatı tanıyan bu ürünün sahibi olacaksınız. Ürünü satın almanız için yapmanız gereken online sipariş üzerinden sipariş vermek. Kısa süre içinde siparişi vererek, teslim edilmesini bekleyeceksiniz. En kısa sürede kargoya verilecek olduğundan kısa süre içinde ürünün elinizde olacağı garantisi veriliyor. Fiyatları da sizin için son derece uygun şekilde sunuluyor. Crazy screen ile eğlenmeye hazır olun. İzlemek istediğiniz her ne varsa standa telefonu yerleştirerek, keyifli şekilde izlemeye devam edin.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 23:25
YORUM EKLE