Epiwax Ne İşe Yarar, Epiwax Kullananlar

İnternette duyduğunuz inci ağda Epiwax ürününün çok kolay ağda sağlayan bir çeşididir. Kadın ve erkekler istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilir.

Epiwax Ne İşe Yarar, Epiwax Kullananlar

 

Kadınlar kadar erkeklerin de seveceği epiwax ürünü inci ağda olarak piyasada duyulmaya başladı. Kozmetikçilerde bulunmayan inci ağda, bir çeşit sir ağda çeşididir. İnciye benzer minik tanelerin ısıtılmasıyla sıvı hale getirilmesi, böylece ağda yapılması sağlanır.

 

Normalde ağda yaparken elinizle ya da bezle derinizi acıtıp morartarak kıllardan kurtuluyorsunuz. Ama inci ağda spatula yardımıyla sürülen reçinenin tamamen erimesini sağlıyor. Böylece ne bezle uğraşmanız ne de elinize yapışacak ağdayı ellerinize, derinize yapıştırıp morluklara sebep olmanız mümkün olmaz.

 

Yeni dünyada zamanla yarışıyoruz. Ağda için saatler ayırmak yerine bu pratik ürünü kullanıp dörtte bir zamanda tüylerinizden kurtulabiliyorsunuz. Kaş, yanaklar ve dudak üstü bölgesinde tüy çıkan kadınlar bu durumdan çok rahatsızdır. Cımbızla uğraşmak yerine Epiwax kullanarak bu kılları ala ala azaltabilirsiniz.

 

Ağdayla Zaman Kaybetmeyin

 

Saatlerce uğraşıp morluk içinde kalan bacaklarınızı, iz içinde kalan dudak üstünüz ve yüzünüzü kızartmadan özel hassas ciltler için yapılan mor ve pembe Epiwax ise tüylerden temizleyebilirsiniz. Çok çabuk ısınan ve kuruyan üründen istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Mesela bacaklarınız için komple sürebilirsiniz. Çünkü çıkarmak istediğinizde iyice kuruyacak ve streç filmi açar gibi çıkarmanız mümkün olacaktır. Epiwax kullananlar arasında iseniz sizde yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

Cildinizi Güzelleştirir

 

Ağda yapılan cilt gençleşir. Çünkü kılların kökünden alınması kolajen dokuyu harekete geçirir. Böylece tüm istenmeyen tüylerden kurtulurken cildinize de bakım yaparsınız. Siyah renkli Epiwax’ı kullanırken cildinizin ölü deriden arınmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama sonrası cildinizi yıkayabilirsiniz ve suyla temas edebilirsiniz. Çünkü bu ürün %100 reçineden üretilen doğal bir üründür. Yüzünüze de sürebilirsiniz. Pembe renkli olan yüzünüze ve hassas olan genital bölgenize sürerek cildiniz bakım yapabilirsiniz.

 

 Cildi çok hassas olan ve beyaz olanlar epilasyon yaparken alerji olabilir. Sert kılı olanlar gibi sarı kılları olanlar da ciltlerinin zarar görmesi sorunuyla karşılaşabilir. Bu durumun önüne geçmeyi sağlayan Epiwax çeşitleri her türlü cilt tipi için kullanılabilir. Cildiniz hassas ve beyazsa pembe ve moru, esmerse sarıyı kullanabilirsiniz. Yağlı ciltlere sahip olanlar siyah renkte olan üründen çok memnun kalmıştır. Siz de kendi cildinize uygun olan ürünü seçebilir, set olarak alıp tüm Epiwax çeşitlerini deneyebilirsiniz.

 

Erkekler de Kullanabilir

 

Tabi epilasyon denildiğinde akla sadece kadınlar gelmesin. Çünkü erkekler de temizliklerine özen göstermeye başladı. Çok basit kullanımı olan Epiwax ürünlerini kullanan erkekler de istenmeyen tüylerinden kurtulabilir. Sarı renkli çeşidi tercih eden erkekler, uygulamanın kolay olması nedeniyle vücut geliştirme gibi sporlar yaparken bu ürünle tüylerini kalıcı olarak alabilir. Zamanla azalan tüyler eskisi kadar gür çıkmamaya başlar ve pürüzsüz bir cilde sahip olunur. Herkese göre bir Epiwax var. Size göre olan hangisi?

 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER