Cosmed Bakım Ürünleri

Bakım ürünlerinden cosmed ile A dan Z ye tüm kişisel bakımınızı yapabilirsiniz. El Bakım Kremi bitkisel içeriği sayesinde dış etkenlere karşı cildinizi korumaktadır. Cildin hızla emmesi sayesinde elinizde yağlı bir hissetmezsiniz. El bakımında kullanabileceğiniz cosmed soft hand care ile manikür sonrasında ellerinize sürerek cildinizin nemini koruyabilirsiniz.

Cosmed Bakım Ürünleri

Cildinizi Cosmed ile Arındırın

Cildinizi ölü hücrelerden arındırarak sıkılaşmasını sağlayan cosmed Day to day cream peeling ile cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Cildin rengini eşitleyen ve ton oluşumunda yardımcı olan krem ile cildinizin bakımını yapabilirsiniz. Göz kenarları hariç olmak üzere su ile ıslatılmış cilde uygulanan krem masaj yapılarak cilde uygulanmalıdır. Daha sonra cildinizi su ile yıkayarak arınmasını sağlayabilirsiniz.    

Bakımlı Saçlar İçin Cosmed Keratin Sprey

Saçların parlak olmasını sağlayan ve yumuşamasında yardımcı olan Cosmed keratin sprey kadın ve erkekler için uygun bir üründür. Yıpranan saçların onarılmasını sağlar ve saçların güneşten uv ışınlarına karşı zarar görmesini önlemektedir.  Saçlarınızın kolay taranmasında kullanabilecek ürün ile zor taranan saçların bakımını yapabilirsiniz.  Alkol içermeyen ürün tüm saç tipleri için uygun bir ürün olarak kullanılmaktadır. Havuzdan ve denizden sonra ıslak saçlara uygulanabilen ürün saçın ihtiyaç duyduğu miktarda kullanılabilir. Durulamaya gerek kalmaz. Saçlarınızı besleyen krem ve saç şampuanları cosmed ürün zincirinde bulunmaktadır.  

Lekelere Karşı Cosmed Serum

C vitamini içeriği sayesinde cilt tonunuzda eşitlenmeyi sağlayan cosmed serum ile cilt lekelerini giderebilirsiniz. Antioksidan özelliği ile cildinizi DNA hasarından koruyarak kolejen dengesini korumakta yardımcı olur. Alkol içermeyen ürün ile cildiniz hem korunarak sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar. Ürünü cildinizi temizleyerek uygulamanız önerilmektedir. Sabah ve akşam kullanıma uygun olan ürün her cilt için uygundur.

Yaşlanma Karşıtı Cosmet Bakım Kremi

Cildinizdeki derin ve ince çizgilerin oluşumunu önleyen ve giderilmesinde yardımcı olan cosmed revolution age defying ultraviyole ışınlarının zararlarından korur. Yaşlanma karşıtı krem sayesinde cildiniz tazeliğini korumaktadır. Ayrıca cosmed cildin nemini koruyarak kurumasını önler. Temiz cilde masaj yolu ile uygulanan ürününe https://www.recete.com/cosmed/ Sitesinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER