2019 Harfli Kolye Modelleri ve Fiyatları

Güzelliğinizi taçlandırmak ve şıklığınızla ön plana çıkmak için yeni bir kolye modeline ihtiyacınız varsa tercihinizi mutlaka yeni sezon tasarımlar arasında yapmalısınız. 2019 gümüş kolye modelleri artık çok daha zarif seçenekler sunuyor.

2019 Harfli Kolye Modelleri ve Fiyatları

Bu seçenekler arasında kişiye özel olarak dizayn edilen modeller de mevcut. Örneğin harfli kolye tasarımları son dönemin en popüler kolyelerinden bir haline geldi.

Sevdiğiniz kişinin adının baş harfi ya da kendi adınızın baş harfini taşıyan harfli kolye tasarımları özellikle gündelik hayatta kullanım için gayet ideal bir seçim olabilir. Şık duruşu ile ön plana çıkan bu tasarımlar kolyelerini kombin şekilde kullananlar için de mükemmel bir seçim olacak. Çünkü harfli olarak dizayn edilen modeller farklı kolye tasarımları ile anında uyum sağlayabiliyor. Dolayısıyla birkaç farklı kolye arasında bir uyum yakalamak zor olmuyor.

Taşlı ve Harfli Kolye Modellerini İnceleyin

Elbette parlak taşlarla süslenen ve ışıltılı bir form kazanan harfli kolye modelleri de seçenekler arasında mevcut. Aksesuarlarda ışıltıdan hoşlanan kadınlar için bu tasarımların ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Melek kanadı, sonsuzluk işareti gibi çeşitli figürler kullanılarak dizayn edilen modeller özellikle hediye olarak tercih yapacak kişilerin imdadına yetişiyor. Bu tasarımlar kullanılan figürlerle çok daha göz alıcı bir görünüm kazanıyor.

Üzerinde iki ya da üç farklı harf bulunan kolyeler de alternatifler arasında mevcut. Dilerseniz tercihinizi bu romantik tasarımlardan yana da kullanabilirsiniz. Şıklık beklentisini fazlasıyla karşılayan bu tasarımlar gümüşün muazzam ışıltısı ile buluştuğunda albenisi de ikiye katlanıyor. 2019 için dizayn edilen modelleri incelemek için indigotaki.com adresine tıklayabilirsiniz.

Gümüş dendiğinde ilk akla gelen adreslerden biri olan bu sitede beklentinizi her açıdan karşılayacak pek çok model mevcut. Özellikle çiftler için dizayn edilmiş olan ve romantik duruşu ile ön plana çıkan tasarımlar da alternatifler arasında yer alıyor. Bu sitenin kısa sürede ciddi bir popülerlik kazanmasının  en önemli nedeni fiyatların son derece makul seviyede olmasıdır. Gerçekten düşük bir bütçe ayırmak harika bir kolye modelini satın almak için yeterli olabiliyor. Cazip ödeme kolaylıkları da sunulduğundan  bütçeyi zorlamadan alışveriş yapmak kolaylaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER