119tl’ye Pırlanta Bileklikler!

Kadınların yüzüne muhteşem bir gülümseme, naif bileklerineyse muhteşem ışıltılardaki pırlanta bilekliklerden konduracak olan Divas, bu günlerde kadınların sözünü ettiği en özel mücevher markasına dönüşmüş durumda.

119tl’ye Pırlanta Bileklikler!

Kadınların yüzüne muhteşem bir gülümseme, naif bileklerineyse muhteşem ışıltılardaki pırlanta bilekliklerden konduracak olan Divas, bu günlerde kadınların sözünü ettiği en özel mücevher markasına dönüşmüş durumda. Neden mi? Çünkü Divas sayfalarında inanılmaz ucuz fiyatlara pırlanta ürünler sergileniyor.  

Yaz ve kış aylarının kıyafet seçimlerinde her zaman olmazsa olmaz olan bir şey varsa o da kesinlikle pırlantalı mücevherledir. Aksesuar denildiğinde güçlü tavrı ve alımlı – dikkat çekici yönüyle her zaman önde gelen ilk tercihler pırlanta takılardan yana oluyor.  

Örneğin ofis şıklığında kullanabileceğiniz bir adet renkli taşlı bileklik ya da özel gecelerde kolunuzda tüm zarifliğinizi vurgulayacak olan inci bir bileklik belki de günlük şıklığınızı tamamlayacak olan neşeli fantezi bilekler en özel fiyatlarıyla Divas sayfalarında sizlere göz kırpıyor. Pırlanta bileklik kim, ben kim diye düşünmeyin sakın.

Zira birbirinden özel ve kaliteli taşlardan tasarlanmış first class bileklik modelleri aramızda kalsın ama Divas online sayfalarında çok özel fiyatlara sergileniyor. 119tl gibi cüzi fiyatlara sergilenen bu birbirinden güzel ürüne sahip olmak için elinizi çabuk tutmalı ve en güzel modelleri kapmalısınız.  

Pırlantalı sonsuzluk bileklikleri, love tasarım bileklikler, bolluk ve bereketin timsali nar bileklikler, pırlanta taşlı kalpli bileklikler günlük şıklığınızı tamamlamak için seçimlerinizi bekliyor. Hiçbir kadının teni pırlantasız kalmasın mottosuyla yola çıkan Divas, bu sezon gerçekten de kadınları pırlanta yağmuruna tutmayı amaçlıyor.

Denim/kot kombinlerinizle sokak modasında, en güzel tuvaletlerinizle davet ve özel gecelerde, resmi duruşunuzla ofis ve iş yerinizde önce bileklerinizi ve sonra da sizi yıldız ışıltılarına boğacak en özel pırlanta tanecikleri Divas’ta!  Hızlı kargo, kapıda ödeme, kart ile ödeme, güvenlikli alış veriş sistemleri sayesinde Divas markası tüm kadınları hiç üzmeden ve yormadan pırlanta sahibi yapıyor.


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER