Şehrin spor gücüne güç katıyoruz

Samsun’un sportif alanda güçlü bir kent olduğunu söyleyen İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Perçin, “Bu güçlü şehrin branşlarını daha da güçlendirmek, devletin sportif alanlardaki gücünü branşlarla buluşturmak için dur durak demeden çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Şehrin spor gücüne güç katıyoruz

İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Perçin, Samsun’da 70’e yakında branşta sportif faaliyet gerçekleştirildiğini söyleyerek, “Tüm imkanlarımızı, branşlarımızın daha da güçlenmesi için seferber ettik. Tesislerimiz, salonlarımız, odalarımız, malzemelerimiz, tüm branşların, branş temsilciliklerinin, sporcuların, yöneticilerin hizmetindedir” diye konuştu.

BÜTÜN BRANŞLARA EŞİT HİZMET
Samsun’da aktif olarak 70’e yakın branş olduğunu söyleyen İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Perçin, bütün branşlara eşit bir şekilde hizmet verdiklerini belirterek, “Şehrimiz, güçlü bir spor kentidir. Salon sporlarında Süper Lig, 1. Lig ve 2. Lig’lerde takımlarımız bulunuyor. Hem bu takımlarımıza hem de diğer branşlara güç katacak hizmetler gerçekleştiriyoruz. Tesislerimizdeki tüm alanlarda, branş temsilciliklerine, kulüp yöneticilerine ve sporculara, ihtiyaçları doğrultusunda oda, spor alanı ve malzeme temini sağlıyoruz. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması ve tüm branşların devletin spor alanındaki gücünü arkasında hissetmesi için çalışıyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün kontrolünde, ilçe müdürlüğümüzün denetiminde gerçekleşen bu hizmetlerle, Samsun’un spor gücüne güç katmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Tesislerimizde, herhangi bir branşın mağdur olması, sıkıntı yaşaması, temin edilen spor alanı, malzeme, oda ve toplantı salonu gibi imkanlardan faydalanması söz konusu olamaz” dedi.

ANTRENÖR’DEN TEŞEKKÜR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki tesislerin ve sportif alanların, büyük takımların ihtiyaçlarına dahi karşılık verebilecek bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen İlkadım 55 Spor Kulübü ve Canik Belediyespor Kulübü Antrenörü Erdem Işık, “Şehrimizi temsil etmek için gençlerimizle mücadele ediyoruz. Büyük liglerdeki takımların sahip olduğu bütün tesis imkanlarına, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda sahibiz. Bu anlamda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik içerisinde, İlkadım 55 Spor Kulübü ve Canik Belediyespor olarak, şehrimizin önemli spor markalarından birisi yapacağımıza olan inacımız tamdır. Pandemi süreci, tüm branşlarda olduğu gibi bizi de etkiledi. Ancak yeniden güçlenmek ve Samsunlu gençlerin spordaki başarılarını tüm Türkiye’ye göstermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memur55
Memur55 - 2 ay Önce

Ortada bir çalışma yada başarı varsa bırakın insanlar sizi takdir etsinler. Ayrıca ilkadım ilçe müdürü Murat Turan diye biliyoruz. Bu arkadaş yeni mi atandı buraya kimdir kendisi cikaramadim.

Inan
Inan - 2 ay Önce

Ya spor mu kaldı ne anlatıyorsunuz.
Basindan kendinizi aklamak birseyker yapıyormuş gibi göstermek için gerekli çabayı sarf ediyorsunuz.
Spordan, sporcudan,çalışan insandan ve onun azim ve psikolojisinden anlamayan,
Tek isi kim kime ne demiş, müdür geldiğinde arabasının kapısını açmış mı, onun her dediğine ooo çok güzel demiş mi diye basit ve dedikodu ile yönetilmez bu kurumlar.
Bir şeyler üretmek, anlamak yasamak lazım insanları buda bilgi, tecrübe, ve iyi niyet lazım.
İnsanlara çamur atarak dedikodu yaparak değil.

Sifteri
Sifteri - 2 ay Önce

Şaka yapıyor galiba kaç senedir orda acaba sayın ilçe müdürü tamamiyle zorla yaptırılan bir röportaj tamamiyle göz boyama inanmayın samsun halki spor severler..

Dost
Dost - 2 ay Önce

Önce odayı boşalt .insanları mağdur et sokağa dök.şimdide herkese oda vermeye hazırız de oh ne ala memleket

Saloncu
Saloncu - 2 ay Önce

Sayın ilçe müdürünü tebrik ederim 2 ayda bir devrim yaparak tüm ilçeye spor alanında çağ atlattı

İlçe müdürü
İlçe müdürü - 2 ay Önce

Serkana tavsiyem. Vekaletin vekaleti olduğun yerde ilçe Müdürü olarak adını yazdırma.
Çoluk çocuk işleri bunlar.. Abileriniz sizi lolipop ile kandırıyor.

Samsunlu55
Samsunlu55 - 2 ay Önce

Güldürmeyin bizi kendinizi aklamak için haber yapmayın iki ayda ne bu devrim mi yaptınız. İnsanları odadan çıkarttınız. Vekilsin sen kendine gel geçici ordasın unutma ....

Komik
Komik - 2 ay Önce

Bunları yaptığını mı düşünüyorsun , komiksin komiksiniz... Bu teskilata yıllarca emek vermiş insanlar bile bu kadar ukalaca haber yaptirmadilar. Sizler de bir maşa olduğunuzu unutmayınız. Bu kurum çok adam yedi sıradaki de sen ve senin gibiler... 3 ay sonra sovmeye başlarsın.


SIRADAKİ HABER