Samsunsporumuza Sahip Çık Türkiye Gündeminde

Samsunspor'un son dönemlerde mali sıkıntıya girmesi nedeniyle taraftarlardan destek mesajı yağıyor. Twitter'da #SamsunsporumuzaSahipÇık isimli açılan etikette Samsunspor Türkiye gündeminin en üstüne çıktı.

Samsunsporumuza Sahip Çık Türkiye Gündeminde

 

TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor’da mali kriz devam ediyor. Yönetimi ve başkanı olmayan kırmızı-beyazlılar divan kurulu tarafından idare ediliyor. Salı günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından SGK yapılandırılmasının taksiti ödenirken, bugün ise paraları ödenmeyen 5 futbolcu serbest kaldı.

 

FUTBOLCULARIN PARALARI ÖDENEMEDİ

Samsunspor'da meydana gelen son gelişmeler hakkında bilgiler veren Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Bugün Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim Bardakçı, Erkam Reşmen, Ufuk Budak ve Halil İbrahim Pekşen’in ödemelerinin yapılmasının son günüydü. Mesai saati bitimine kadar futbolcu alacaklarını yatıramadık ve futbolcularımız takımımızdan ayrıldı' dedi.

 

TARAFTARLARDAN TAKIMA DESTEK

Samsunspor'un son dönemlerde mali sıkıntıya girmesi nedeniyle taraftarlardan destek mesajı yağıyor. Twitter'da  #SamsunsporumuzaSahipÇık isimli açılan etikette Samsunspor Türkiye gündeminin en üstüne çıktı.

 

 

Samsunsporlu taraftarlar ve twitterda açılan bu etikete destek veren vatandaşlar, Samsunspor'a destek mesajları yağdırdı.

 

İşte O Mesajlardan Bazıları

 

Yeter artık!!!!

 

Kurtarılan değil, Kurtaran Şehir Samsun'un takımı

 

Böyle büyük takımları bu hallere düşürenlere yazıklar olsun kim şehrini satıyorsa onada yazıklar olsun

 

Yıkılmayacağız!

 

Bügün değilse ne zaman

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER