banner176

Samsunspor'da Yönetim İstifa Etti

Samsunspor yönetiminde başkan Erkut Tutu başta olmak üzere 11 yönetim kurulu üyesi istifa etti.

Samsunspor'da Yönetim İstifa Etti

 

Samsunspor, kayyum yolunda. Dün yapılan olağanüstü kongrenin ardından bu akşam Nuri Asan Tesisleri'nde son kez bir araya gelen Erkurt Tutu başkanlığındaki yönetim kurulu, toplu olarak istifalarını Divan Kurulu'na sundu. Kulübün resmi internet sitesinden de aldıkları kararlı ilgili açıklama yapan yönetim kurulu şu ifadelere yer verdi;

 

BİZ GÖREV ALMAK İSTEMİYORUZ

Değerli Samsunsporlular; Yönetim Kurulumuz, 27 Aralık 2014 tarihinde üstlenmiş olduğu görevlerini, büyük bir onur ve özveri ile 28 Aralık 2017 tarihindeki Olağanüstü Genel Kurul’a kadar taşımıştır. Gerek kongre süreci içerisinde ve gerekse 28 Aralık 2017 günü yapılan kongrede ne yazık ki aday çıkmamış, Kongre Divan Kurulu Başkanlığı kongreyi ertelemiş, görevi yeniden kurulumuza vermiştir.

 

 

BIRAKACAĞIZ DEDİK

Ancak tüm bu kongre sürecinde ve kongre salonunda da ifade ettiğimiz gibi kurulumuz aday değildir.29 Aralık 2017 günü (Bugün) Nuri Asan tesislerinde yaptığımız son toplantı ile Yönetim Kurulumuz daha önce de açıklanan sebepler ile Samsunspor’da üstlenmiş olduğu görevlerinden istifa etmiştir. Değerli spor kamuoyu ile paylaşır, saygılarımızı sunarız".

 

İSTİFA EDEN İSİMLER

Bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında istifa eden yöneticilerin isimleri ise şöyle: Samsunspor Yönetim Kurulu İ.Erkurt TUTU, Ömer ÇORUH, Rüştü ARABOĞLU, İbrahim ÇEVİK, Ömür TEKİN, Metin ATEŞ, Serhat KURT, Fikret YALÇIN, Hakan ÖZCAN, Abdurrahman GÜNGÖR, Adem YAZICI, Ahmet B. GÜNEN.

 

Haber: Özgür KALANBAK / Samsun Haber

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180