Samsunspor Stadı Her An Havaya Uçabilir

Samsunspor'un yeni stadı resmen ölüm kapanı gibi. 35 Bin kişi kapasitelik Samsunspor stadyumunun altında akaryakıt deposunun olduğu ortaya çıktı.

Samsunspor Stadı Her An Havaya Uçabilir

 

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Samsunspor'un yeni stadı hakkında ciddi açıklamalarda bulundu. Uyanık, stadın eksiklerinin çok olduğunu belirtirken 35 bin kişinin de hayati tehlikesi olduğunu söyledi.

BİR STADIMIZ VAR AMA...
Samsunspor stadının yanında küçük çim sahaların olmadığını ve bunun büyük bir eksiklik olduğunu belirten Uyanık; "Kocaman sahamız var ama yan sahamız yok. Trabzon şehrinde düz zemin sıkıntısı var ama adamlar bir çok yan saha yapmış. Bir stadımız var ama devlet diyorki tuvaletin biri senin biri benim. Çimler zarar görürse sen karışamazsın ben yaparım diyor. "

STAD HAVAYA UÇABİLİR
Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, basın açıklamasının devamında daha çarpıcı açıklamalarda bulundu. Uyanık; "Samsunspor'un 35 bin kişilik stadı var ama hemen 5 metre ötesinde yere gömülü akaryakıt deposu var. Belediye stadın her yerini kapatmış. Hemen otobüs park yeri yapmış. Bunlar doğru işler değil. Bunlar Samsunspor sevgisi olmayan bir zihniyetin geçmişte yaptığı işler. Bu şehre ihanet edilmesini engelleyelim ilk önce" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 20:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER