Samsunspor İçin Toplanan Para Belli Oldu

Samsunspor'un mali kriz yaşaması üzerine Samsun Valiliği tarafından destek kampanyasında toplanan para miktarı belli oldu.

Samsunspor İçin Toplanan Para Belli Oldu

 

Samsunspor'un son günlerde mali olarak kriz yaşaması üzerine Samsun Valiliği tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına Türkiye'nin dört bir tarafından destek mesajları geleme başladı. Samsunspor futbolcularının alacakları için başlatılan kampanyaya şu ana kadar 375 bin 126 TL yardım yapıldığı açıklandı.

 

Samsun Valiliği'nin yaptığı açıklamada;

Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde 05/01/2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz. Açılan yardım hesabında bugün itibariyle 375 bin 126 TL yardım yapıldığı ve süratle rakamların artarak devam ettiği görülmüştür. Yardım rakamları Valiliğimiz web sayfasının Duyurular kısmında vatandaşlarımıza aralıklarla duyurulacaktır. İlgili banka ile yapılan görüşmeler neticesinde yardım yapılan EFT ve havalelerden işletim ücreti alınmayacaktır. Konuyla ilgili EURO hesabı da açılmış olup, hesap numarası aşağıda belirtilmiştir. İsteyen vatandaşlarımızın SMS ile yardım yapmaları için ilgili GSM operatörleriyle çalışmalar yürütülmektedir. Yardım kampanyasıyla ilgili toplanılan miktarın yalnızca Valiliğimiz web sayfasından duyurulacağını vurgulayarak, bilgi kirliliğine sebebiyet vermemek adına, asılsız çıkan haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.' denildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER