Mecidiye'de Meşaleler İle Şampiyonluk Kutlaması Yapacağız

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Mecidiye’ye yapılan 50 metrekarelik pankartı görünce esnafı ziyaret etti.

Mecidiye'de Meşaleler İle Şampiyonluk Kutlaması Yapacağız

 

Samsunspor'un başına 13 yıl aradan sonra tekrar başkan olan İsmail Uyanık, Mecidiye esnaflarının kendisi olan sevgilerini 50 metrekarelik pankart hazırlayarak göstermesi üzerine esnaf ziyareti yaptı.

 

Süper Lig'de mücadele ettiği ve İsmail Uyanık'ın başkan olduğu sezonda etkin mücadele gösteren Samsunspor’a özlem artıyor. 13 yıl aradan sonra tekrar Samsunspor’un başına geçen İsmail Uyanık’a vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunuyor.

 

50 METREKARELİK PANKART AÇTILAR

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’a olan sevigilerini Samsun’un İlkadım ilçesi Mecidiye Caddesi’e astıkları dev pankart ile gösteren Mecidiye esnafları Harun Ukan ve Zekeriya Yol; “Sonunda efsane başkan geri döndü. İsmail Uyanık’ın tekrar Samsunspor’un başına gelmesi sönmekte olan ateşi tekrar harladı. Uyanık’ın gelmesi ile çok sevindik ve bunun üzerine 50 metrekarelik dev pankart hazırlayıp buraya astık. İsmail başkan da astığımız pankartı görür görmez bizi ziyarete geldi. Kendisine sarıldık ve şampiyon olmayı istediğimizi ilettik” dedi.

 

 

MECİDİYE’DE MEŞALELİ YÜRÜYÜŞ DÜZENLEYECEĞİZ

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, kendisine hazırlanan pankartı görünce çok duygulandı. Uyanık; “Beni duygulandırdınız ve çok mutlu ettiniz. Size söz veriyorum. Kısa sürede Samsunspor’u hak ettiği yere getirereceğiz. Şampiyonluk kutlamasını da Mecidiye’de meşalelerle yürüyüş yaparak kutlayacağız” dedi.

Kaynak:GerçekTaraf.com

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER