İyi Parti’de Kıyamet Kopacak; Operasyon İçin Düğmeye Basıldı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu teşkilatları dolaşarak gizli toplantılarla taşra teşkilatlarının istifa etmemeleri yönünde uyarılarda bulunarak kendisinin Genel Başkan adayı olana kadar beklemelerini söylediği iddia edildi. Samsun İyi Parti İl Başkanı Ömer Süslü’de ses kaydında, partililerinden istifa etmeden bir süre beklemelerini istedi.

İyi Parti’de Kıyamet Kopacak; Operasyon İçin Düğmeye Basıldı

 

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in kararıyla Teşkilat Başkanı Koray Aydın imzalı teşkilatlara gönderilen istifa talimat yazısına Samsun teşkilatının uymamasının sebebinin Musavat Dervişoğlu'nun B Planının sebep olduğu ortaya çıktı.

 

İSTİFA ETMEYİN, BEKLEYİN!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu teşkilatları dolaşarak gizli toplantılarla taşra teşkilatlarının istifa etmemeleri yönünde telkinde bulunuyor.

 

BEN ADAY OLACAĞIM, DESTEKLEYİN!

Dervişoğlu, teşkilat başkanlarından önümüzdeki günlerde yeni bir kongre kararı alınacağını ve kendisinin İYİ Parti Genel Başkanı adayı olacağını istifa etmeyerek kongrede kendisinin desteklenmesini istiyor.

 

ROMATEM’DE GİZLİ TOPLANTI

İYİ Parti Samsun teşkilatının istifaları sürekli ileriki günlere atmasının ardında yatan sebebin de Dervişoğlu’nun İYİ Parti Samsun İl Başkanı Öner Süslü’nün tedavi gördüğü Samsun Romatem Fizik Tedavi hastanesinde yaptığı toplantı olduğu iddia edildi.

 

ÖMER SÜSLÜ SESLİ MESAJ GÖNDERDİ

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Romatem’de İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu ile yaptığı toplantının ardından İYİ Parti Samsun Yönetim kurulunun yer aldığı Whatssapp grubuna sesli bir mesaj gönderdi.

 

Ömer Süslü Mesajında;

“Kıymetli İl yöneticilerimiz. Ben Ömer Süslü İl Başkanınız. İstifa süreciyle ilgili bir süre bekleme kararı almış bulunuyorum. İstifa için lütfen acele etmeyiniz. Hepinizi çok seviyorum Sevgiler ve Saygılar sunuyorum.” Diye belirtti.

SES KAYDINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER