Eren Erdem; Madem Beni Bülent Tezcan Çizdi Bende Onu Bitiririm

CHP'de çatlak gittikçe büyüyor. Eren Erdem'in aday gösterilmemesi CHP'de yaşanan aday krizini gitgide büyütmeye başladı. Eren Erdem; "Bana MİT Tırları belgelerini Bülent Tezcan verdi" dedi.

Eren Erdem; Madem Beni Bülent Tezcan Çizdi Bende Onu Bitiririm

 

CHP’de liste dışı kalan Eren Erdem FETÖ’den yargılandığı davaya ilişkin şok açıklama yaptı. Erdem davaya konu olan belgeleri parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’dan temin ettiğini söyledi.

Bir tv programına telefonla bağlanan CHP’li Eren Erdem, FETÖ’den yargılandığı davaya konu olan tutanakları CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’dan aldığını dile getirdi.

 

BERBEROĞLU İLE KILIÇDAROĞLU'NUN TALİMATIYLA GİTTİK

CHP'nin medya komisyonu üyesi olduğunu ifade eden Erdem, "Herhangi bir gazeteye gittiğim zaman kendi kafama göre gitmem. Benim gideceğim her gazetede mutlaka bir talimat, partinin bir iradesi vardır. Zaman gazetesinede Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun Enis Berberoğlu'na vermiş olduğu talimatla oraya gittik." açıklamasını yaptı. 

 

TUTANAK İTİRAFI: TEZCAN VERDİ

Erdem şöyle devam etti:

"Bir diğeride MİT Tırları tutanakları hususunda yaşanan hadise. Bu tutanakları ben Genel Başkan Yardımcımı Bülent Tezcan'dan temin ederek bunlar üzerine Twittler attım." 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER