Yüzde 60 daha ucuz olunca Samsunlu vatandaşlar akın etti

Samsun'da vatandaşlar yüzde 60 ucuz olduğu için Tarım Kredi Kooparatif Marketleri'ne akın etti. uzun kuyruklar oluşan markette, kilosu ortalama 25 ila 29 lira arasında değişen 1 kiloluk toz şekeri, 11,5 liradan satın alma imkanı yakaladı.

Yüzde 60 daha ucuz olunca Samsunlu vatandaşlar akın etti

Yüksek enflasyon ve hayat pahalılığı vatandaşları her alanda zorlamaya devam ediyor. Ülke genelinde vatandaşlar, ucuz gıda araştırmalarını sürdürüyor, kampanyaları sıkı takip ediyor.

PİYASADA 27-29 LİRAYA SATILAN ŞEKER 11,5 LİRA

Geçim derdiyle boğuşan Samsunlular bugün çıkan fırsatı kaçırmadı. Piyasada kilosu ortalama 25 ila 29 lira arasında değişen 1 kiloluk toz şekeri, 11,5 liradan satın alma imkanı yakaladı..

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MARKETİ’NDE KUYRUK

Daha önce de sıkça haberlere konu olan Samsun Tarım Kredi Kooperatifi’nde ucuz şeker geleceğinin bilgisini alan vatandaşlar, buraya gelerek kuyruklar oluşturdu. Onlarca vatandaş ucuz şeker alabilmek dakikalarca kuyrukta bekledi.

KİŞİBAŞI 3 ADET VERİLİNCE, ARKADAŞLARIYLA GELDİLER

Kişi başı 3 adet verilen şekerler için kuyruğa giren vatandaşlar, eşi, dostu, arkadaşı veya akrabalarıyla markete gelerek alışveriş yaptı.

20 DAKİKA İÇİNDE BİTTİ

Samsun Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’nde; 1 kilogram küp şeker 13,50 liradan, 1 kilogram toz şeker 11,35 liradan, 5 kilogram toz şeker ise 55,50 liradan satışa sunuldu. Markete gelen ürünler, 15-20 dakika içerisinde tükendi.

Kaynak: Diyekonustu.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 3 hafta Önce

Birileri nediyordu yağ kuyruğu şeker vs kuyruğu var diyordu eskiden
Ucuz domates
Ucuz yağ
Ucuz ekmek
Ucuz biber
Ucuz salata
Ucuz soğan
Ucuz şeker kuyrukları var
Hiç utanma arlanma sıkılma yokmu sizde
Doğan patates tanzim kuyruğunu siz getirdiniz bu ülkeye siz utanmazlar
Avrupa insanların yaşam standartlarını bakın birde bize bakın biz hala ucuz gıda kuyruğundayız bu ülkeyi ne hale soktunuz ekonomi hergün daha kötüye gidiyor bu muydu Türkiye süper olacak alım gücü artacak ekonomide süper olacak dediğiniz utanmazlar

SIRADAKİ HABER