Yürüyen merdiven elektrik yakmasın diye tasarruf eden İlkadım Belediyesi

Samsun'un İlkadım Belediyesi binası içinde vatandaşlara hizmet veren yürüyen merdiven, elektrik tükettiği için tasarruf amaçlı kapatıldı. Vatandaşlar yürüyen merdivenin kapatılmasına tepki gösterdi.

Yürüyen merdiven elektrik yakmasın diye tasarruf eden İlkadım Belediyesi

Samsun'un İlkadım Belediyesi, akıllara durgunluk veren tasarrufa gitti.


YÜRÜYEN MERDİVENLERDEN TASARRUF EDİYORLAR
Belediye binasının 5 kattan oluşan birimler içerisinde vatandaşlar üst katlara çıkmak için yürüyen merdiven kullanıyordu. Belediye yönetimi, elektrik sarfiyatından tasarruf etmek için yürüyen merdivenlerin elektriklerini kesti. Belediyeye gelen vatandaşlar bu duruma isyan etti.


YOLSUZLUK İDDİALARININ ÖNÜNÜ KESMEK YERİNE ELEKTİRİĞİ KESTİ
Belediye içinde yolsuzluk iddiaları ayyuka çıkmışken, yandaş firmalara iş yaptırarak kamu zararı oluşturduğu ve 31 Mart 2019 seçimlerinden sonra işe giren onlarca kişinin işe gelmeden, çalışmadan maaş aldığı iddiaları konuşulurken, yürüyen merdivenden tasarruf etmek için elektriğini kesen belediye yönetimine; vatandaşlar tepki gösteriyor.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 02:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 1 yıl Önce

Kayyum atansın bitsin bu ilkadım İn çilesi

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

Ben samsun demirci köyünde ikamet ediyorum pazarcılıkla uğraşıyorum günümüzün çoğu bahçede geçiyor şeftali bahçemizde ilkadım belediyesine ait resmi zabıta araçlarıyla ırmak boyuna gelip alkol alıp nara atıyorlar gerekli şikayeti cimerede yapıcam resim çekmek istedim fakat kardeşim engelledi resmi araçla bunu yapacak kadar gözü dönen biri seni görürse döverler dedi ama ben bu işin peşini bırakmıyacam bir daha gelsinler resmini çekecem

Gerçek Taraf

Samsun Anlık Haberler

Türkiye ve Samsun Son Dakika Haber

Samsun İnternet Gazetesi

Samsun Haber
Samsun Haberleri