Yücel Şahin O İddiaları Yalanladı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın görevden alınıp yerine Yücel Şahin’in getirileceği iddia edildi. Şahin, o iddiaları yalanladı.

Yücel Şahin O İddiaları Yalanladı

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Samsun’un İlkadım ilçesini kaybetmesi üzerine, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ı görevden alacağı öne sürüldü.

KARAPIÇAK YERİNE ŞAHİN

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, MHP Samsun İl Başkanlığı için Abdullah Karapıçak’ın yerine Yücel Şahin’in getirileceği iddia edilmişti.

ÖYLE BİR ŞEY YOK!

Gerçek Taraf haber sitesine açıklama yapan Yücel Şahin, iddiaların asılsız olduğunu söyledi. Şahin, “Vallahi şuan bana ulaşan bir şey yok” dedi. Resmi ya da gayri resmi bir teklifin olmadığını, kendisinin de basından duyduğunu söyleyen Yücel Şahin, “Görev verilirse de görevden kaçmam” dedi.

İHANET İÇİNDELER

Gerçek Taraf haber sitesi Genel Yayın Yönetmeni Okan Çakır’a açıklama yapan Samsun MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Bu iddiaları ortaya atanlar, MHP’ye ve Cumhur İttifakı’na ihanet edenlerdir. Bu kişilerinde kim olduğunu raporlarımızda belirttik ve MHP Genel Merkezine gönderdik. Kimse hesabını veremeyeceği bir şey yapmasın. Görevimizin başındayız. Bu maksatlı haberleri yaptıranlar, 31 Mart seçimlerinde MHP ve Cumhur İttifakı’na ihanet edenlerdir” dedi.

SAHAYA ÇIKIYORUZ

Karapıçak açıklamasının devamında; "Genel Merkezimize sunduğumuz raporda, 2023 vizyonuna uygun olarak Samsun siyasetine yeni siyasi kimlikler kazandırmak için Siyaset ve Liderlik Okulu çalışmalarımız ile Danışma Kurulu tüzük ve yönergesini ilettik. Bugünden itibaren 24 saat esasına göre sahada olacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 17:52
YORUM EKLE