Yeniden Refah Partisi, Atakum ilçesinde el sıkmadık vatandaş bırakmıyor

Şubat ayında Genel Başkan Yard . Cemil Çolak , Nisan ayında Genel Başkan Yard. Naim Öztürk , Haziran ayında Genel Başkan Yard. Zafer Emanetoğlu ve şimdi de Genel Başkan Yard. Mehmet Altınöz bir dizi ziyaretler için Atakum ilçesine geldi .

Yeniden Refah Partisi, Atakum ilçesinde el sıkmadık vatandaş bırakmıyor

Genel Başkan Yardımcısı Syn Mehmet Altınöz Tekkeköy 2.olağan kongresi sonrası Atakum’da konakladı . 
Akşam sahil esnaflarını ziyaret edip hasbihal etti. Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman’ın ilçede başarılı çalışmaları esanaflar tarafından Genel Başkan Yardımcısına iletildi . 


Atakum’da başarılı ve kalabalık bir Kongre ile yeniden iş başında kalan Serdar Yaman “- amacımız Yeniden Refah Partisini bilmeyen kalmayana kadar kapı kapı gezip davamızı anlatmak . Başarı çalışmak İle , vatandaşa doğruları anlatmak İle geliyor . Yalan dolanla bir yere kadar . İktidar Partisi çarşı pazar geziyoruz diye kendi üyelerini ziyaret edip sosyal medyada resim paylaşıyorlar . Vatandaşın arasına giremiyorlar . Vatandaşın ekonomik hali ortada . Üreticinin kaygısı üretim maliyetlerini kurtarmayan ürün satış fiyatları . Hal böyle olunca hedef 2023 diyen iktidar partisi Türkiye’nin anahtarını Allah’ın izni ile Yeniden Refah Partisine , Gerçek Milli Görüş Lideri  Dr Fatih Erbakan’a teslim edecektir.” dedi . 

Son olarak Genel Başkan Yardımcısı Syn Mehmet Altınıöz bey , İl Başkanı Salih Şahin , Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman , İlkadım ilçe Başkanı Yaşar Yazıcı , Canik ilçe Başkanı Murat Arslan ve Samsun il / ilçe teşkilat mensupları İle Atakum Pazar esnafı ve vatandaş İle sohbet edip programını sonlandırdı . 

Atakum için önemli bir ilçe diyen Genel Başkan Yardımcısı İlçe Başkanımız ve Ekibini başarılarından dolayı kutlarım dedi

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2022, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER