Yeniden Refah Partisi 19 Mayıs ilçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Şen oldu

19 Mayıs Yeniden Refah Partisi’nin haftalık olağan toplantısında alınan kararla 19 Mayıs ilçe teşkilatının yeni Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Şen oldu

Yeniden Refah Partisi 19 Mayıs ilçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Şen oldu

Yeniden Refah Partisi 19 Mayıs İlçe Başkanı Enver Şenocak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulunun almış olduğu karar neticesinde yeni gençllik kolları başkanı Muhammet Şen'in rozetini Şenocak taktim etti.

İlçe Başkanı Enver Şenocak  yeni başkana görevini tevdi ederek “ 19 Mayıs ilçe yönetimi olarak aldığımız kararla Gençlik Kolları Başkanlığına genç kardeşimiz  Muhammet Şen'i  atadık. Genç  Kardeşimizin görevini en iyi şekilde yapacağına inancımız tamdır. Seçimleri kazanacak olan gençler olacaktır. Kendisine görevinde başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

Yeni başkan  ŞEN ;  1991 yılında samsun ondokuzmayıs ilçesinde  doğdum. İlk, orta ve lise tahsilini samsun ondokuzmayıs ilçesinde tamamladım. Harita teknikeriyim , Vatani görevimi yaptıktan sonra 2013-2016 arasında karayollarına bağlı olarak yol yapım şirketlerinde çalıştım  ve memlekette bir çok  il'de güzel eserler bıraktım . Şuanda ondokuzmayıs sanayisinde esnafım. Bunun yanı sıra geçmişte  ŞEHİT MUHSİN  YAZICIOĞLU zamanında BÜYÜK BIRLIK PARTISINDE gençlik kollarında çalışarak milli davada destekte bulundum. Şimdi ise yine aynı dava ve milli mücadele  ruhu ile  sayın DR.FATIH ERBAKAN'IN Kurmuş olduğu  YENİDEN REFAH PARTİSİNDE  ,Ondokuzmayıs gençlik kolları başkanı olarak görev yapmaktayım. dedi.

Şen ;  yaptığı açıklamada “ Tarafıma tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gençlik olarak ilçemizde en iyi şekilde çalışacağız. Her anlamda öncü bir gençlik teşkilatı olmak için çalışmalarımıza derhal başlayacağız. İlçemiz için en hayırlı, en faydalı tüm çalışmaların öncüsü olacağız. Siyasi zerafetten içinde  milli görüş sancağını en iyi şekilde dalgalandıracağız. Gençliğimize güvenimiz tamdır. İlçemizdeki  tüm genç kardeşlerimize ulaşarak her birini teşkilatımıza kazandırmaya  çalışacağımızı belirterek,  milletimizin umudu olacağız.”  dedi.   

Milli görüş ve ehli sünnet ile beraber . Karanlığa  hapsolmuş ve umutların yitirilmiş olduğu bu memlekete bir gunes gibi yeniden refah doğacak ve tüm yitirilmiş umutlar yeniden refaha  kavuşacaktır... 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER