Toplantıya gelmeyen 5 ilçe başkanı

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, parti binasında teşkilatı ile toplantı düzenledi. Aksu, ‘Kuruluştan günümüze İlkadım Teşkilat mensuplarımızla buluştuk’ dedi ama 5 ilçe başkanı toplantıda yer almadı.

Toplantıya gelmeyen 5 ilçe başkanı

AK Parti’de gerçekleştirilecek kongre öncesinde delege seçimleri devam ederken, il ve ilçe teşkilatları bu dönemlerde sık sık bir araya gelerek toplantılar düzenlemeye başladı.

AK Parti Samsun teşkilatlarında bir yandan delege seçimleri devam ederken bir yandan da toplantılar yapılıyor.

İLKADIM TEŞKİLATINI ÇAĞIRDI
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, bugün akşam saatlerinde partinin kurulduğu 2001 yılından buyana AK Parti İlkadım ilçe teşkilatında görev yapan partililer ile toplantı yaptı.

KURULUŞTAN BUGÜNE İLKADIM TEŞKİLATI
Aksu, toplantı anında çekilen fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaştı. Aksu, yaptığı paylaşımında “Kuruluştan günümüze İlkadım Teşkilat mensuplarımızla buluştuk” dedi.

5 İLÇE BAŞKANI YOK
Paylaşılan fotoğraflarda ise partinin kuruluşundan bu yana AK Parti İlçe Teşkilatından görev yapmış 5 ilçe başkanının yer almaması dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE GELMEYEN O BAŞKANLAR
Toplantıya çağrılmayan ya da gelmeyen isimler ise, İhsan Kurnaz, Adnan Varol, Serkan Akyüz, Hakan Ay ve geçtiğimiz günlerde görevden alınan Oktay Avcılar oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 22:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samsunlu
Samsunlu - 1 yıl Önce

Serkan akyüz kimdir gelmezse gelmesin.oktay zaten zavallının biri.adnan işi gücü hava cıva ihsan abiyi severim herşeyin hayırlısı bakalım

İlkadımlı
İlkadımlı - 1 yıl Önce

Serkan Akyüz ilçe Başkanlığı yapmamıştır, mevcut ilçe başkanı belediye başkanlığı için istifa etmiştir yerine 1 ay kadar bakmıştır maksat koltuk boş kalması diye..

SIRADAKİ HABER

banner172

banner171