Tekkeköy'de hizmet aksamıyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ekiplerin mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarına devam ettiğini söyledi

Tekkeköy'de hizmet aksamıyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Ulaşım ağımızı modern, kalıcı ve mesafeleri kısaltan yollarla örmek için mesai kavramı gözetmeksizin işimi severek, gönülden yapıyoruz" dedi.

İlçenin dört bir yanında farklı alandaki çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ulaşım ağımızı modern, kalıcı ve mesafeleri kısaltan yollarla örmek için mesai kavramı gözetmeksizin işimi severek gönülden yapıyoruz. Bu bağlamda Yeni Büyüklü Mahallemizde genişletme, zemin sıkılaştırma ve alt yapı işlemleri tamamlanan yolumuzda emisyonlu asfalt çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" diye konuştu.

Togar ayrıca, eğitim de her zaman öncelikleri olduğunu belirterek şunları ifade etti: "Eğitim her zaman önceliğimizdir felsefesi çerçevesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor. Bu bağlamda Aşağıçinik Mahallemize belediyemiz tarafından kazandırdığımız okulumuzun perde duvar işlemlerinin tamamlanmasının ardından şimdi de çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarımız ile öğrencilerimizle okulumuzu buluşturmaya hazırlıyoruz."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.