Tekkeköy'de bisiklet yolu çalışmaları

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye farklı bir yaşam alanı katacak bisiklet ve yürüyüş yolundaki çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Tekkeköy'de bisiklet yolu çalışmaları

Tekkeköy Belediyesi'nce TCDD'ye ait kullanılmayan 7,5 kilometrelik hattın, bisiklet ve yürüyüş yolu yapılması için proje çalışmaları sürerken, Başkan Togar, projenin ilçeye fark katacağını söyledi.

Tekkeköy Belediyesi tarafından başlatılan proje kapsamında 7,5 kilometrelik TCDD’ye ait kullanılmayan hat, bisiklet ve yürüyüş yolu olarak kullanılacak. Ekiplerin çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Başkan Togar yerinde incelemelerde bulundu. Togar, "Bisiklet ve yürüyüş yolumuzdaki çalışmaların yanında bisiklet ve yürüyüş yolumuzun sağındaki ve solundaki imar yollarını açıp kanallardaki köprüleri ve geçişleri yapmaya devam ediyoruz. Yine taş duvarlar örerek belli noktalardaki yol geçişlerini genişletiyoruz" dedi.

Vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Togar, "Mübarek Ramazan ayının maneviyatını paylaşarak dostlarımızın, arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin ve büyüklerimizin hoş sohbetlerine ortak olduk. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER