Subaşı Yer Altı Camii, 35 yıldır hiç bu kadar çöp içinde kalmamıştı

Samsun’un İlkadım ilçesinde yer alan Subaşı Yer Altı Camii çevresinde vatandaşlar tarafından bırakılan çöpler, belediye tarafından temizlenmeyince ortaya kötü görüntüler çıktı.

Subaşı Yer Altı Camii, 35 yıldır hiç bu kadar çöp içinde kalmamıştı

Samsun’un en işlek yerlerinden biri olan ve tarihi Mecidiye Çarşı’sına bağlanan Subaşı Yer Altı Camii, çöplerden geçilmiyor.

SAMSUN’UN EN İŞLEK YERİ
Samsun’da vatandaşların gün içerisinde yorulduğunda dinlenmek ve Subaşı Meydanı’nda bulunan güvercinleri izlemek için oturduğu alanlar çöp içerisinde bırakıldı.

35 YILDIR BU KADAR PİS OLMAMIŞTI
1985 yılında hizmete açılan Subaşı Yer Altı Camii, aradan geçen 35 yıl bouyunca hiç bu kadar çöplük içinde kalmamıştı. Biriken çöpler Camii çevresinde kötü görüntülere neden oldu.

DUYARSIZ VATANDAŞLAR
Çevreye saygısı olmayan duyarsız vatandaşlar tarafından bırakılan çöpler, belediye tarafından da birkaç gündür temizlenmiyor.

İLKADIM BELEDİYESİ TEMİZLEMİYOR
Mesai ücretlerini alamadıkları için temizlik yapmadığı belirtilen İlkadım Belediyesi işçileri ve yakıtı olmadığı için şantiyeden 3 gündür çıkamayan çöp kamyonları nedeniyle, İlkadım ilçesinin genelinde çöp sorunu yaşanıyor.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 12:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 3 ay Önce

Samsun merkezinde olacak is degil . Ne varki hic yerde temizlim yok. isni dogru yapan yok.. calisani kontrol eden yok. Boyle olun ca kimse çalışmıyor.

ömer hayyam
ömer hayyam - 1 ay Önce

akpli trollerin işine benziyor bu çöp atma konusu. insan önce onurlu olacak sonra para siyaset iş vs gelir

SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status