Sistem Global Danışmanlık Karadeniz'de

KOBİ’ler başta olmak üzere Türkiye’yi güçlendiren işletmelere büyüme odaklı profesyonel hizmetler sunan Sistem Global Danışmanlık, 9. ofisini iş insanı Dr. Buğra Çolak ortaklığı ile Samsun'da açtı. Ofisin açılış lansmanı 28 Ocak'ta Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılacak.

Sistem Global Danışmanlık Karadeniz'de

Geçtiğimiz günlerde 25'inci yaşını kutlayan Sistem Global Danışmanlık, Türkiye'deki, 9. ofisini Samsun'da açıyor. Sistem Global Danışmanlık, Karadeniz Bölge Ortaklığını Samsun'da sektörün tanınan isimlerinden Dr. Buğra Çolak yapıyor. Ofisin açılış lansmanı Sistem Global Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karslıoğlu'nun katılımıyla 28 Ocak'ta Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılacak.

Sistem Global Danışmanlık Karadeniz Bölge Ortağı, Başak Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Buğra Çolak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Sektörde lider durumda olan Sistem Global Danışmanlık ile ortaklık kararımızın ardından ofisimizi açtık. Ankara, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Adana, Bursa, Antalya ve Kayseri'nin ardından 9. ofis Samsun'da. Sistem Global Danışmanlık bugün 418 uzman çalışanı, 11 ortağı ve geniş yelpazede hizmetler sunan bir şirket. Çeyrek asırlık tecrübesi ve yenilikçi global yaklaşımı ile bölgemizdeki firmalara hizmet vereceğiz'' dedi.

28 Ocak'ta açılış lansmanı gerçekleştireceklerini belirten Dr. Buğra Çolak, ''Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nda Sistem Global Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karslıoğlu'nun katılımıyla açılış lansmanını gerçekleştireceğiz. Açılışta, 'Karadeniz'den Global Pazarlara Yolculuk' başlıklı panel ile, 'Şirketlerde sürdürülebilir kurumsallaşma ve aile anayasası', 'Finansmana erişim, teşvik destekleme mekanizmaları ve yatırımcıya hazır olma', 'Veri ve fikir için hukuk', 'Globallaşme ve ihracat yolculuğunda adımlar' konuları içeren panelimiz olacak'. İlgi duyanları açılışımıza bekliyoruz'' diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER