Samsunluları tedirgin eden profesör tekrar konuştu

Samsun’da süper bulaştırıcı var diyerek Samsunluları tedirgin eden Prof. Dr. Mustafa Çetiner, o açıklamasından sonra ilk kez konuştu.

Samsunluları tedirgin eden profesör tekrar konuştu

CNN Türk programına konuk olarak ‘Samsun’da süper bulaştırıcı var. Dedesi umreden geliyor, ondan koronavirüsü kapıyor, büyük bir alışveriş merkezinde hamburgercide çalışan kişinin virüsü onlarca insana enfekte ettiğini’’ belirtten Prof. Dr. Mustafa Çetiner, Samsunluları bu açıklamasıyla tedirgin etmişti.

SAMSUNLULAR PANİK İÇERİSİNDE
Çetiner’in ağzından kaçırdığı Samsun’da süper bulaştırıcı açıklaması 1 buçuk milyon nüfuslu Samsun’u tedirgin ederken vatandaşlarıda panik içerisine sokmuştu.

YANLIŞLIKLA SÖYLESEM NE FARK EDER
Twitter’dan bir kullanıcı “televizyonda açıkladığınız Samsun süper bulaştırıcı iddianız doğrumu . Bileği verirseniz sevinirim. Tedirginiz burada” şeklindeki soruyu Prof. Dr. Mustafa Çetiner’e yöneltti. Çetiner ise bu soruya “Ülkede vaka sayısı 9217 oldu. Samsun'da da var. Süper bulaştırıcı olsun veya olmasın, ne fark eder... Türkiye'nin her yerinde hasta var. Bilerek veya sehven veya yanlışlıkla söylesem ne fark eder.” şeklinde cevap verdi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 12:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.