Samsun’da 3 kişiden 1’i Yeniden Refah’a oy verecek

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, Samsun’da partisinin oy oranının yüzde 11 olduğunu ifade etti.

Samsun’da 3 kişiden 1’i Yeniden Refah’a oy verecek

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, Samsun’da partisinin oy oranının yüzde 11 olduğunu ifade etti.

Samsun İnternet Gazetecileri Okan Çakır, Ramazan Çağlar, Recep Yazgan ve Tolga Birgücü, Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin’i ziyaret etti.

SAMSUN’DA 30 OTOBÜS İLE GÖVDE GÖSTERİSİ

Yeniden Refah Partisi’nin 6 Kasım’da Ankara’da gerçekleştirilen 2. Olağan Kongresi’nde 70 Bin kişinin katılım sağladığını ifade eden Samsun İl Başkanı Salih Şahin, Samsun’dan 30 otobüs ile katıldıklarını belirtti.

“HİÇ BİR PARTİNİN YAPAMADIĞINI YAPTIK”

Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada “Bu zamana kadar yapılan en büyük katılımlı kongre gerçekleştirdik. İktidar partisi olan AK Parti dahil hiçbir siyasi parti Samsun’dan 30 otobüs kaldırarak Ankara’ya gitmedi. Samsun’dan 1500 kişi Ankara’da ki kongremize katıldı" dedi.

“SAMSUN’DA YÜZDE 11 OYUMUZ VAR”

Samsun’da oy oranlarının arttığını ifade eden Başkan Şahin, “Karadeniz Bölgesi’nde partimizin oy oranı yüzde 10’a ulaşırken Samsun’da yapılan anketlerde oy oranımız yüzde 11’lere kadar çıktı” diye konuştu.

“3 KİŞİDEN 1’i BİZE OY VERECEK”

Baraj problemlerinin olmadığı dile getiren Başkan Şahin, “Yaptırdığımız anketlerle yüzde 7 baraj sınırının üzerine çıkıyoruz. Sahaya çıktığımızda da bunu zaten birebir yaşıyoruz. Hatta başka siyasi partilerden “Hangi vatandaş ile görüşsek 3 kişiden 1’inin Yeniden Refah’a oy vereceğiniz söylüyor” şeklinde geri dönüşler alıyoruz. Bu bizi mutlu ediyor” dedi.

“BİZ HER ZAMAN SAHADAYIZ”

Samsun’da çalışmalara hız kattığını ifade eden Başkan Şahin, “Önümüzde önce genel seçim sonra yerel seçimler var. Biz her zaman seçim olacakmış gibi sahadayız. Her zaman vatandaşlarla birebir sohbetler içindeyiz. İktidar partisine kızanların küsenlerin ilk alternatif partisiyiz. Bize AK Partili vatandaşımızda CHP’li vatandaşımızda oy vereceğini belirtiyor. Her kesimin oyunu alacak bir partiyiz” şeklinde konuştu.

Samsun’da 5 bin üyesi olduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, üye sayısının önümüzdeki günlerde daha da artacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 17:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.