Samsun Yapı Malzemeleri sektörü bir araya geldi

Samsun’da İnşaat malzemeleri sektörünün önemli isimlerinin yer aldığı KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif BAYRAMKAYA ve yönetim kurulu sektör buluşması ve tanışma yemeği düzenlendi.

Samsun Yapı Malzemeleri sektörü bir araya geldi

Samsun’da İnşaat malzemeleri sektörünün önemli isimlerinin yer aldığı KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif BAYRAMKAYA ve   yönetim kurulu  sektör buluşması ve tanışma yemeği düzenlendi.

Yeni üyeler ve mevcut üyelerin firmalarını ve kendilerini tanıtması ile birlikte ‘’Mimarlar odası Samsun şube başkanı’’ İshak MEMİŞOĞLU’ nun katılımı ile sektör ve ortak yürütülebilecek projeler konuşuldu.

Mimarlar odası Samsun Şube Başkanı İshak MEMİŞOĞLU Kentsel yapılanma ve Samsun’un şu anki ve önceki durumu hakkında bilgiler aktararak verimli bir sunum gerçekleştirdi.

KARTİMDER Yönetim kurulu başkanı Serdar Arif BAYRAMKAYA derneğin işleyişi, üye yapısı hakkında kısa bilgiler vererek yeni gelen üyeleri bilgilendirmek ile beraber Sektöre dair önemli paylaşımlarda bulundu.

Başkan ; Serdar Arif BAYRAMKAYA Kartimder ’in dernek üyelerine sunabileceği projeler hakkında bilgi aktarımı sağladı. Yeni üyeler ile Samsun’da ve Karadeniz illerinde yeni oluşumlar iş birliği güç birliği  sağlayacaklarını bildirdi Toplantı esnasında görüşülen bir diğer önemli konuda Mesleki yeterlilik ve Meslek edindirme kurslarının başlatılmasına dair projelerin başlatılacak olmasıydı. Gelecek toplantılarda buluşmak üzere temenni edilerek toplantı sona erdi 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER