Samsun Tekkeköy'de kaybolan Kutsi Akıncı ölü bulundu

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 11 gün önce kaybolan 58 yaşındaki Kutsi Akıncı'nın cesetine ulaşıldı. Kadavra köpekleri tarafından yapılan aramada ulaşılan Kutsi Akıncı'nın cenazesi ailesine teslim edildi.

Samsun Tekkeköy'de kaybolan  Kutsi Akıncı ölü bulundu

06.08.2019 Salı günü saat 12.00’de kaybolan Kutsi Akıncı’nın ailesi tarafından yapılan kayıp başvurusu üzerine, aynı gün İlçe Jandarma Komutanlığı ve AFAD ekipleri ile birlikte arama faaliyetlerine başlanmış olup, bugüne kadar aralıksız süren çalışmalar sonucunda 17.08.2019 Cumartesi günü (bugün) saat 16.00’da kadavra köpekleri ile Karaperçin Mahallesi Adacık mevkii dere kenarında yapılan aramada söz konusu 58 yaşındaki Kutsi Akıncı ölü olarak bulunmuştur.


Samsun Valisi Osman Kaymak, arama kurtarma faaliyetlerine katılan AFAD ekiplerine, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı’na, Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne, Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı’na, Tekkeköy Belediyesi ekiplerine ve Karaperçin Mahalle sakinlerine teşekkür ederek, ölü olarak bulunan Kutsi Akıncı'ya Allah'tan rahmet, ailesine sabırlar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2019, 21:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER