Samsun SASKİ Müdürü Fatih Yıldız Kimdir?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, çalışma ekibini değiştiriyor. Önce SAMULAŞ Müdürü'nü değiştiren Demir, şimdi de SASKİ Müdürü'nü değiştirdi. SASKİ'nin yeni Müdürü Fatih Yıldız oldu. Fatih Yıldız kimdir, nerelidir?

Samsun SASKİ Müdürü Fatih Yıldız Kimdir?

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'ne (SASKİ), İSKİ Su Arıtma Dairesi Başkanı Fatih Yıldız getirildi.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Su Arıtma Dairesi Başkanı Fatih Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ) görevine getirildi. Yıldız'ın yeni görevine yarın başlayacağı öğrenildi.

FATİH YILDIZ KİMDİR?

1974 yılında Mersin’de doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl görev aldığı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde sırasıyla mühendislik, teknik şeflik, şube müdürlüğü ve daire başkanlığı görevlerinde bulundu. Son alarak Su Arıtma Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Yıldız, evli olup, 1 kız çocuk babasıdır.

Kaynak: Samsun Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
hrz   sz     b kan
hrz sz b kan - 3 yıl Önce

ml smn