Samsun Saadet Partisi’nde il başkanı değişti, Salih Şen oldu

Samsun Saadet Partisi İl Başkanı Temel Armutçu görevinden ayrıldı. Armutçu’nun yerine Salih Şen getirildi.

Samsun Saadet Partisi’nde il başkanı değişti, Salih Şen oldu

ASİLTÜRK FİTİLİ YAKTI

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na geçtiğimiz hafta kongre çağrısı yaptı. Asiltürk yaptığı açıklamada "İnşallah önümüzdeki kongrede alacağımız kararlarla Saadet Partimiz, kuruluşundaki değerleri savunur hâle gelir" ifadelerine yer verdi.

Asiltürk’ün kongre çıkışı, partide tartışmalara neden olmuştu.

VEDA DEĞİL ARA VERDİM

Samsun Saadet Partisi İl Başkanı Temel Armutçu ise sosyal medya hesabından ‘Veda değil, bir çalışma molası’ ismiyle görevden ayrılmadan önce uzun bir yazı paylaşarak kimseye kırgın olmadığını, partisi için çalışmaya devam edeceğini duyurdu.

İSTAŞARE YAPARAK BELİRLENDİ

Saadet Partisi Eski İl Başkanı Temel Armutçu, Gerçek taraf haber sitesi Genel yayın Yönetmeni Okan Çakır’a yaptığı açıklamada; ‘İl Başkanlığı görevimden 2 sene önce ayrılacaktım. Ama araya pandemi girince bu süre biraz uzadı. Pandemi şartlarının biraz gevşemesi nedeniyle, istişarelerde bulunarak il başkanlığı görevi için Salih Şen isminde karar kıldı. Genel Merkezimize de durumu bildirdik. Salih Şen başkanımızın görevi layığıyla yürüteceğiyle eminiz” dedi.

MAZBATAYI ALDI

Samsun Saadet Partisi İl Başkanı Temel Armutçu’nun görevden ayrılmasından sonra, başkanlık koltuğuna Salih Şen getirildi. Samsun Saadet Partisi İl Başkanı Salih Şen, mazbatasını Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun elinden aldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 18:13
banner221
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zübeyde Kamalak
Zübeyde Kamalak - 4 ay Önce

Hayırlı olsun umarım oa nın hilelerini görür peşine düşmez Saadet tek başına seçime girecek ne akp ne chp ile ittifak yapmayacaktı ERBAKAN HOCA SAADET VE DİĞERLERİ DEMİŞTİ HEPSİ AB SAADET İSE İSLAM BİRLİĞİNİ KURARARK MAZLUMLARIN YANINDA OLMAYI HEDEFLİYOR YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN

SIRADAKİ HABER