Samsun Organize Şubesi, şer odakları rahatsız ediyor

Samsun TÜRKAV Başkan Yardımcısı İlkay Erkan, Samsun’da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, başarılı operasyonlara imza attığını belirtirken, bu operasyonlardan rahatsız olan şer odaklarının bu ekibi dağıtmak için uğraştıklarını belirtti.

Samsun Organize Şubesi, şer odakları rahatsız ediyor

Samsun TÜRKAV Başkan Yardımcısı İlkay Erkan, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polis ekiplerinin halkın güvendiği bir birim olduğunu belirtti. Erkan, organize şubenin başarısında Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal’ın da imzası olduğunu söyledi.

Samsun TÜRKAV Başkan Yardımcısı İlkay Erkan açıklamasını şu şekilde sürdürdü;

Samsun Organiz Şube Müdürlüğü halkın güvendiği bir birim haline geldi. Cimere yazılan yazılarda halkımız bizimde işlerimize organize baksın diye talepler artı. Samsun Organize Şubesi, FETÖ operasyonu, tefeci operasyonu, sokak çetelerine operasyonda çok başarılı olduğundan, bazı şer odakları tarafından organize şubenin başarılı ekibini dağıtmak için sokaklarda konuşuyorlar, asılsız ihbar şikayetler yapıyorlar. Samsun’un başarılı emniyet müdürü, organize şube polislerinin arkasında duruyor. Kıymetli içişleri bakanı Süleyman Soylu’da, Samsun Organize Şube Müdürlüğü ekibini başarılı buluyor. Konuyu özenle titizlikle takip ediyor. Özellikle organize şubede 5 ve 8 yıllık deneyimli polis arkadaşların Samsunu iyi bilmesi, FETÖ’cü ve suç örgütlerini rahatsız ediyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 00:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Binnur şen
Binnur şen - 5 ay Önce

Cebine 10000 TL koyan tefeci oldu 3 veya 4 oğlu olanlarda kumarhane ve yeraltı mafyası olmaya çalışıyor çünkü helal bir lokma geçmemiştir boğazlarından namuslu bir iş adamı diye tanıtır kendini ama aslına Baksan namusuzun önde gidenidir milletin karısında kızında gözü vardır bunları mahallemizden yakınımızdan uzak tutmamız gerekir . kaba kuvvet kullanmaya başlarlar hemen emniyet güçlerine haber vermemiz gerekir. Başarılı bir emniyet müdürümüz .Başarılı organize şube müdürümüz ve çok başarılı organize polis memurları sizlerin başarılarınin devamını diliyorum

Aslan sırça
Aslan sırça - 5 ay Önce

Bizim organize şube mdrlügümüz baş tacıdr halkn onuru gururu samimi ve güvenligidir tabikii fetöcüleri terör örgütlerini rahatsız edecekler bundan rahatsz olanlar olacak çünkü menfaatlri ve çkarları tamamen bitmiş ve yolları katılıyor organize tarafndan halkın baş tacıdr her zaman yanındayz ve destekliyoruz organize şbe mdürlüklerimizi ve kardeşlerimizi ve bütün emniyyet personelimizi..ve görevli arkadaşlaŕımıza işlerine başarılarını devamı temenni ediyorum saygılarımla aslan sırça...

İmmortal
İmmortal - 5 ay Önce

Pek inandirici degil senin samsun sokaklarindan haberin yok muhtrmelen.

SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status