Samsun Opel Team, 1. Yılını kutladı

Samsun’da Opel marka araç kullanan ve 450 üyesi olan ‘Samsun Opel Team’ kuruluşunun birinci yılını kutladı. Samsun Batıpark'ta bir araya gelen ‘Samsun Opel Team grubu üyeleri, araçlarıyla Opel'in logusunu çizdiler.

Samsun Opel Team, 1. Yılını kutladı

Pazar günü, Samsun’un İlkadım ilçesi Batıpark’ta, Samsun Opel Team etkinlik düzenledi.

GEÇEN YIL KURULDU

Opel marka araç sahiplerinde oluşan ve 450 üyesi bulunan Samsun Opel Team, geçen yıl kurulmuştu.

SOSTAL SORUMLULUK PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRDİLER

Kurulduğu günden itibaren, üyeleri ile bir araya gelerek sosyal sorumluk projelerine imza atan grup, geçtiğimiz aylarda, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkolojisinde tedavi gören çocuk hastalar için maske, bez ve ıslak mendil yardımında bulunarak adından söz ettirmişti.

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR

Samsun Opel Team grubu üye sayısının her geçen gün katlanarak büyüdüğünü belirten grup yöneticisi Mert Türk, “Samsun’da dostluk ve muhabbeti, yardımlaşmayı ve dayanışmayı amaç edindiğimiz grubumuzda 6 yönetici, 2 moderatör olmak üzere 450 üyemiz var. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Kapılarımız tüm Opel severlere açık” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 21:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan bilgin
Erkan bilgin - 1 ay Önce

bu gruba 1 sene önce katıldım.Mert Türk hocam bu grubun araç platformu olmadığını dostluk arkadaşlığın yanında sosyal bir grup olduğunu söylemişti. Bunu yaşayarak gördüm,#samsunopelteam iyiki katılmışım.Bu gruba girmeme vesile olan Muhammet Gökmen kardeşime teşekkür ederim Buradaki dostluğu arkadaşlığı yardımlaşmayı paylaşmayı gördükçe iyiki demişim iyiki????Hepiniz benim için cansınız iyiki varsınız

Volkan inanoglu
Volkan inanoglu - 1 ay Önce

Opel team ailesi aranızda bulunmak çok istedim ama meslek icabı bulunamıyoruz.Biz opel team ailesine herzaman en iyisi yakisır sevgilerle

Recep demirtaş
Recep demirtaş - 4 hafta Önce

Guruba katılalı 1 yıl oldu turkiyenin her marka araç gurubuna uyeyim ama samsunopeltam bi başka yönetici arkadaşlara teşekkür ediyorum böle bi doslugu bize kazandırdığı için samsunda bi ilki başardık bu kadar kalabalik bi aile olmayı.

SIRADAKİ HABER