Samsun MHP'de korona karantinası

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı’nın başlattığı kan bağışı kampanyasında, partililer korona virüsü pozitif kişilerle temas kurdu. Parti, önlem amaçlı karantinaya alındı.

Samsun MHP'de korona karantinası

MHP Samsun İl Başkanlığı’nın, yeni tip korona virüsü (Kovid-19) süreci nedeniyle azalan kan bağışını artırmak amacıyla başlattığı ‘Kan, Organ-Doku ve Plazma’ bağış kampanyası başına bela oldu.

POZİTİF VAKALARLA TEMAS KURDULAR
Edinilen bilgilere göre: Türk Kızılay ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliğinde kan ile organ ve doku bağışı kampanyası başlatılan kampanya kapsamında gerçekleştirilen organ bağışı etkinliklerinde, korona virüsü pozitif olduğu öğrenilen kişilerle partililer temas kurdu. 

PARTİLİLER FİLYASYONA GİRDİ
Cumhuriyet Meydanı'nda Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nin kan bağış otobüsünde gerçekleştirilen kan ile organ ve doku bağışında temas sağlayan partililer, önlem amaçlı kendisini filyasyona aldı.  İL BAŞKANI DA KENDİNİ KARANTİNAYA ALDI MHP İl Başkanlığı binasında programın ardından sohbete gelen partililer, İl yönetimiyle de temas kurdu. Parti il binası karantinaya alınırken, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın da olası bulaş riskine karşı önlem aldığı öğrenildi.


Kaynak: Diyekonuştu.com 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER