Samsun'da tramvay ve otobüsler bayramda ücretsiz

Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların bayram ziyaretlerini otobüsler ve tramvaylarla rahat geçirmelerini sağlamak amacıyla gerekli çalışmaları yaptı. Toplu ulaşım araçları, bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günü ücretsiz olacak.

Samsun'da tramvay ve otobüsler bayramda ücretsiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bir bayrama daha ulaşmanın sevinci ve heyecanı içerisinde kutlayacağımız Ramazan Bayramı'nda toplu taşıma araçlarımız ücretsiz olarak sizlerin hizmetinde olacaktır. Bu vesileyle bir kez daha tüm Samsunluların, milletimizin ve İslam aleminin bayramını kutluyorum" ifadelerini kullandı.

HİZMET BİRİMLERİ 24 SAAT AYAKTA

Büyükşehir Belediyesi olarak Samsunluların bayram günlerini 'bayram tadında' geçirmeleri için tüm hazırlıkların yapıldığını da belirten Başkan Demir, "Ulaşım başta olmak üzere temizlik, zabıta, itfaiye gibi birimlerimiz 24 saat kesintisiz hizmet verecek" dedi.

Öte yandan bayram öncesi ve bayram boyunca toplu taşıma araçları mezarlıklara da ücretsiz hizmet verecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 4 hafta Önce

Zıkkım olsun tramvayı mazotta indirim neden olmuyor onu söylesinler alsın gözüne soksun tramvayı bu ülkede çıkıp biri neden demiyor mazot fiyatları düzeltilecek bayram cocukları gibi indirim gözler olduk Allah sizi bildiği gibi yapsın ne hale düşürdünüz bizi

SIRADAKİ HABER