Samsun'da Su ve Ekmek zammı için muhalefet partileri bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti, Adalet Partisi, Emek Partisi, Saadet Partisi Samsun Yönetici ve temsilcileri, Samsun'da ekmeğe ve suya yapılan yüzde 25 zam için bir araya geldi.

Samsun'da Su ve Ekmek zammı için muhalefet partileri bir araya geldi.

Samsun'da su ve ekmek zamlarına karşı halkımızın haklarını korumak üzere muhalefet parti yönetici ve temsilcileri bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından peşpeşe yürürlüğe konulan su ve ekmek zammına karşı Samsun Halkının haklarını korumak üzere İyi Parti, Adalet Partisi, Emek Partisi, Saadet Partisi Yönetici ve temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanlığında bir araya gelerek ulaşım zammının da sırada olduğunu belirtiler.

Bu zamların geri alınarak Samsun Halkına rahat bir nefes aldırılması konusunda fikir alışverişinde bulunan muhalefet partileri yönetici ve temsilcileri, son yirmi yıldır Samsun Büyükşehir Belediyesinin ve bağlı iştiraklerinin kötü yönetilmesinin faturası Samsun Halkına yüklenemez görüşünü dile getirdiler.

Samsun Halkının daha iyi bir yönetime layık olduğunu belirtilerek, halkın bilgilendirilerek zamların geri çekilmesi için önümüzdeki günlerde imza kampanyası da dahil, yasal ve demokratik tüm hakların kullanılacağı bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER