Samsun'da eşini ve çocuğunu öldürmek için rehin alan zanlı konuştu

Samsun'da eski eşi ve çocuklarını rehin aldığı sırada polis tarafından etkisiz hale getirilen şüpheli, tedavisinin ardından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyeye koltuk değneği ile gelen zanlı, gazetecilerin sorusu üzerine, "Polis kurtardı beni, kendimi vuracaktım, hayatımı polis memuruna borçluyum" itirafında bulundu.

Samsun'da eşini ve çocuğunu öldürmek için rehin alan zanlı konuştu

Samsun'da eski eşi ve çocuklarını rehin aldığı sırada polis tarafından etkisiz hale getirilen zanlı, tedavisinin ardından gözaltına alındı.

POLİS BACAĞINDAN VURDU

İlkadım ilçesinde, eski eşi ve çocuklarını rehin alan ve polisin etkisiz hale getirdiği Ş.Ö'nün, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavisi tamamlandı.

TEDAVİDEN SONRA ADLİYEYE

Tedavisinin ardından gözaltına alınan Ş.Ö, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

KOLTUK DEĞNEĞİ İLE GELDİ

Koltuk değneği ile adliyeye gelen şüphelinin, sol kolunun sargılı olduğu görüldü.

HAYATIMI POLİSLERE BORÇLUYUM

Bir gazetecinin, "Pişman mısın?" sorusu üzerine Ş,Ö, "Psikolojim tamamen bozulduğu için kendimi vurmaya kalktım, polis memuru da kendimi vurmamam için beni ayağımdan vurdu. Polis kurtardı beni, kendimi vuracaktım, hayatımı polis memuruna borçluyum." diye konuştu.

REHİN ALMIŞTI

İlkadım ilçesinde 9 gün önce eski eşi ile 2 çocuğunu rehin alan Ş.Ö, kapıyı kırarak içeri giren ekiplere teslim olmayınca polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirilmiş, yaralanan Ş.Ö, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı.

DAHA ÖNCEDE BIÇAKLAMIŞ

Ş.Ö'nün yaklaşık 2 yıl önce de boşanma aşamasında bulunduğu sırada eşini bıçakla yaraladığı, bir süre tutuklu kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildiği öğrenilmişti.

TUTUKLANDI

Zanlı, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER