Samsun'da Çarşamba günü okullar tatil edildi

Samsun'da yapan kar ve buzlanma nedeniyle Samsun'da bazı ilçelerde okullar tatil edildi. Çarşamba günü tatil edilen okullar şu şekilde belirtildi;

Samsun'da Çarşamba günü okullar tatil edildi

ASARCIK

İlçemizde olumsuz hava şartları kar ve buzlanma sebebiyle 23.03.2022 Çarşamba günü  yüz yüze eğitime ara verilmiş olup uzaktan eğitime devam edilecektir.

AYVACIK
Ayvacık ilçemizde  kar yağışı ve buzlanma nedeniyle; 
1-Çarşıköy ilk / Ortaokulu 
2-Döngel İlk / Ortaokulu 
3-Terice ilk / Ortaokulu 
4-Kazancılı ilkokulu 
5-Birleştirilmiş sınıflı okulların tamamında
 23.03.2022 Çarşamba günü bir gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitim yapılmasına karar verilmiştir.Uzak bölgelerden gelemeyen taşımalı öğrenciler izinli sayılacaktır.

SALIPAZARI

 Tahnal ve Konakören İlk/Ortaokulumuz ile Cevizli ve Kırgıl İlkokulumuzun yoğun kar yağışı ve buzlanmadan dolayı tamamında 23/03/2022 Çarşamba günü bir gün(1) süre ile Eğitime ara verilmesi, taşıma merkezli diğer okullarımıza olumsuz hava şartlarından dolayı ulaşamayan öğrencilerimizin izinli sayılması kararı alınmıştır.

TERME

 Terme ilçemizde  kar yağışı ve buzlanma nedeniyle  Ambartepe ilk /ortaokulunda 23 Mart 2022 Çarşamba günü bir gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitim yapılmasına karar verilmiştir.Bu bölgelerden ve kar ile buzlanma nedeniyle riskli veya ulaşım imkanı olmayan güzergahlardan İlk/Ortaokul/Lise/Özel Eğitim ve dengi okullara  gelemeyen tüm taşımalı  öğrencilerimiz izinli sayılmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER